(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Dine in the Dark z Muzyką

Czy zastanawialiście się, co wydarzy się, kiedy na dłuższą chwilę wyłączymy zmysł wzroku podczas posiłku albo słuchania muzyki? Przekonajcie się o tym w trakcie Kolacji w Ciemności przy akompaniamencie jazzowej muzyki na żywo granej przez świetnie dobrane trio! Wejdźcie do zaciemnionej restauracji i sprawdźcie, jak bardzo wyostrzy się Wasz słuch, węch, smak i dotyk. Delektujcie się ucztą dla czterech zmysłów, posłuchajcie cudownej muzyki na żywo i podejmijcie kulinarne wyzwanie!
Szukaj po kategorii

Dine in the Dark z Muzyką dla pobudzenia zmysłów

Dine in the Dark z Muzyką to wyjątkowe eventy, łączące ze sobą romantyczną nutkę kolacji, pyszną kuchnię, intymność ciemności z pasją do muzyki. Wszystkie te bodźce cudownie oddziałują na nasze zmysły, tworząc niepowtarzalną otoczkę do kolacji. Muzyka jest grana na żywo, a jej gatunek (modern jazz) tworzy unikatowy klimat. Czy kiedykolwiek miałeś okazję doświadczyć ze swoją drugą połówką czegoś bardziej wyjątkowego? Pobudźcie swoje zmysły dzięki wyjątkowej kolacji po ciemku z muzyką i przeżyjcie niezapomniane doznania smakowo-słuchowe. Każdy kęs wybornych potraw stanie się niepowtarzalny, a każda usłyszana nuta jedyna w swoim rodzaju. Przekonajcie się sami, ile doświadczycie dzięki wyłączeniu zmysłu wzroku – na pewno będziecie chcieli to powtórzyć.

Wyjątkowe przeżycie podczas Dine in the Dark z Muzyką

Kolacja w ciemności dla dwojga z muzyką na żywo to idealny prezent nie tylko na randkę. Jest to forma eventu, gdzie kelnerzy chodzą w noktowizorach, zabawia nas animator, a dodatkowo czas umila nam modern jazz grany na żywo. Same menu jest niespodzianką, można jednak zawęzić wybór do menu mięsnego, wegetariańskiego lub rybnego. W menu znajdzie się przystawka, danie główne, deser, zimny napój i wino (lub inny alkohol). Cała atrakcja trwa około 2,5 godziny, dlatego bez pośpiechu możesz wraz ze swoją drugą połówką rozkoszować się zaserwowanymi daniami, wybranym trunkiem i świetną muzyką. Doświadcz tego przeżycia i przekonaj się, ile może się zmienić tylko za sprawą wyłączenia zmysłu wzroku. Wszystko zaczniesz odbierać inaczej – sprawdź koniecznie.

Ciekawostki o kolacji po ciemku z muzyką

Dine in the Dark z Muzyką to pierwszy i jedyny taki event w Polsce realizowany systematycznie. Dodatkowo dzięki wyłączeniu zmysłu wzroku poprzez brak oświetlenia wyostrzają się zmysły smaku i węchu, co powoduje, że jedzenie smakuje nam zupełnie inaczej, intensywniej i dużo przyjemniej. Dlatego wyłączając go jesteś w stanie odczuć każdy ze smaków dużo intensywniej i ,,czysto”. Mimo że do każdego posiłku otrzymasz sztućce, to gwarantuje Ci, że kolację będziesz chciał spożyć rękami. Dlaczego? Ponieważ narzędzia te kontrolowane są nie tylko przez ręce, ale też wzrok, dlatego po jego wyłączeniu nie będziesz w stanie stwierdzić o wielkości kawałków, które wkładasz do ust. Poza tym zmysł dotyku pozwoli Ci określić fakturę potraw.

Doświadcz niezapomnianych wrażeń z kolacją po ciemku z muzyką

Kolacja po ciemnu z muzyką jest niezapomnianym przeżyciem, które pozostanie z Tobą na zawsze. Choć jedzenie w egipskich ciemnościach może wydawać się niedorzeczne, to gwarantuję, że nie pożałujesz ani minuty, którą spędzisz na delektowaniu się przepysznym posiłkiem. To istna eksplozja smaków, której na pewno nigdy nie doświadczyłeś. Zmysł wzroku wygłusza pozostałe, dlatego po jego wyłączeniu zanurzysz się w smakach, których do tej pory nie wyczuwałeś z taką siłą. Podaruj sobie i swojej drugiej połówce niezapomniane przeżycie i romantyczne, jedynie w swoim rodzaju chwile. We dwoje doświadczcie czegoś nowego i nieoczywistego. Rozkoszujcie się łagodnymi dźwiękami, które doskonale skomponują się z kolacją – przeżyjcie te chwile wspólnie.