Axe Nation Kraków

Chcesz poczuć się jak prawdziwy Viking? Sprawdź ofertę Axe Nation i skuś się na rozrywkę dla prawdziwych twardzieli. Axe Nation, zlokalizowany w kilku miastach w Polsce, m.in. właśnie w Krakowie, jest najstarszym klubem rzucania siekierami w naszym kraju. Ta nietypowa rozrywka, przybyła z Ameryki Północnej, zdobywa coraz więcej fanów wśród naszych rodaków. Axe Nation Kraków to oryginalne miejsce, w którym możesz rywalizować z przyjaciółmi, nieźle się przy tym męcząc. Wbrew pozorom rzucanie siekierom w środek tarczy nie jest takie łatwe! Tutaj liczą się siła, kondycja, ale także spryt i precyzja! Przekonaj się, ile frajdy może przynieść taka niecodzienna zabawa!
Szukaj po kategorii

Axe Nation Kraków

Axe Nation to miejsce na mapie Krakowa stworzone dla prawdziwych twardzieli! Chcesz poczuć się jak prawdziwy drwal? To miejsce stworzone do tego! Idealna okazja na odstresowanie się i odreagowanie od dnia codziennego. Zmierzcie się w konkurencji i pokażcie, kto z was zdobędzie najwięcej punktów.

Rzucanie siekierami w Krakowie - Axe Nation

W trakcie niecodziennej aktywności, jaką jest rzucanie siekierami. Weź siekierę lub toporek w dłoni i przekonaj się, jaka to fantastyczna zabawa. Przekonajcie się, kto najlepiej nadaje się na klimaty Ameryki Północnej. Czy to właśnie twoje rzuty trafią prosto do wyznaczonego celu? Przekonaj się!

Axe Nation Kraków - rzucanie siekierami do celu

Powstałe w 2016 roku jako pierwszy i główny oddział w Polsce. To właśnie w tym miejscu odbywa się coroczna Liga Axe Nation, która jest zgodna z zasadami organizacji NATF. W klimatycznej XIII wiecznej piwnicy będziesz miał okazję na świetną atrakcję w gronie znajomych.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.