(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Adventure&Adrenaline Factory

Czy motoryzacyjne emocje to coś, co kochasz najbardziej? Czy każdą swoją wolną chwilę uwielbiasz spędzać za kółkiem i poszukiwać najlepszych tras, na których mógłbyś mknąć bez ryzyka? A może masz ochotę przeżyć coś nowego, pełnego adrenaliny? Adventure&Adrenaline Factory umożliwia Ci jazdę niezwykłym samochodem Buggy – słyszałeś kiedyś o nim? To niezwykłe auto, bardzo lekkie, które pozwala na ekstremalną jazdę w brawurowym terenie. Przeżyj coś nowego i szalonego, czując całkowitą wolność i nieprawdopodobne emocje!
Szukaj po kategorii

Motoryzacyjna przygoda z Adventure&Adrenaline Factory

Adventure&Adrenaline Factory to śląska firma oferująca ciekawe atrakcje terenowe, do których zalicza się jazda niezwykłym samochodem buggy czy też motocross. To pełne emocji i adrenaliny wyzwania. Strome podjazdy, tona błota, Ty i natura – to może być początek niesamowitej przygody. Nasi wyspecjalizowani instruktorzy we wszystkim Ci pomogą, abyś Ty spędził czas najlepiej, jak tylko możesz. Jazda samochodem buggy to ciekawe przeżycie – do wyboru masz dwie opcje. Możesz przeżyć przygodę na fotelu pasażera lub… jako kierowca pod czujnym okiem instruktora! Na pewno nie miałeś do tej pory okazji prowadzić tak niezwykłego samochodu – nie czekaj więc i spróbuj tego teraz! Tych wrażeń i emocji na pewno nie zapomnisz do końca życia.

Poczuj emocje z Adventure&Adrenaline Factory

Adventure&Adrenaline Factory to niezwykłe miejsce, w którym przeżyjesz wyjątkową motoryzacyjną przygodę. Możesz wybrać, czy chcesz jeździć Buggy, czy motocrossem. Jazdy pojazdami odbywają się w Bytomiu. Jeśli wybierzesz buggy to możesz zdecydować, czy chcesz poszaleć jako kierowca, czy być może być pasażerem? Oczywiście do jazdy jako kierowca niezbędne będzie prawo jazdy kategorii B. Jazda ta trwa około 40 minut, podczas których przeżyjesz sporą dawkę adrenaliny i uwolnisz swoje emocje. W przypadku motocrossu jest to godzinka i wystarczy prawo jazdy kat. A. Która opcja jest dla Ciebie – wolisz poszaleć na czterech czy może na dwóch kółkach? Co bardziej spełni Twoje oczekiwania i dostarczy niezapomnianych wrażeń? Wybór należy do Ciebie!

Ciekawostki o Buggy

Samochody Buggy to bardzo ciekawy typ pojazdu. A czy wiesz, że pierwsze Buggy były budowane na bazie VW Garbusa? Poza tym idea ich stworzenia powstała w latach 60. XX wieku w USA. W odróżnieniu od tradycyjnych samochodów wyścigowych, ich celem miało być dostarczenie przyjemności w postaci przejażdżki po niecodziennych terenach. Inspiracją do stworzenia tego typu samochodów były maszyny biorące udział w nieistniejącym wyścigu Baja 1000. Poza tym ich początkowym celem była jazda po wydmach, obecnych na plażach i pustyniach. Buggy to samochody, które wykorzystywane są nie tylko do rozrywki, ale także obecne są w różnych pustynnych sportach, na przykład wyścigach po właśnie piaszczystych terenach.

Poczuj adrenalinę z Adventure&Adrenaline Factory

Jazda samochodem lub motorem to coś, co kochasz najbardziej i wyzwala w Tobie prawdziwe emocje? A może masz ochotę spróbować czegoś innego w motoryzacyjnym duchu, niż jazda po płaskich szosach i bezpiecznych terenach? Bo byś powiedział na nieprzystępne, błotniste drogi, podczas których poczujesz nie tylko wiatr we włosach i wolność, ale także sporą dawkę adrenaliny? Jeżeli chcesz przeżyć coś niecodziennego i niesamowitego, a przy okazji nie straszne Ci piach i błoto, to Adventure&Adrenaline Factory jest specjalnie dla Ciebie. To tu masz okazję wypróbować swoich możliwości podczas jazdy samochodem Buggy lub motocrossem. Poczuj wiatr we włosach i niesamowitą wolność dzięki motorowej jeździe – wypróbuj siebie i swoje umiejętności jako kierowca."