(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Active Trip

Miejsce pełne rozrywki, przygody i ogromnych emocji! Takie właśnie jest Active Trip! Tu po prostu nie można się nudzić! Przygotuj się na wyzwania i duży zastrzyk adrenaliny, a wszystko to w otoczeniu przepięknych Gór Kaczawskich, które oferują świetną zabawę zarówno latem, jak i zimą! Off-road'owa jazda samochodem z napędem na cztery koła, zimowa jazda śnieżnym quadem czy gra w paintball, to fantastyczne pomysły na prezent dla wszystkich fanów dobrej zabawy! Zabierz kumpla lub paczkę znajomych i wspólnie spędźcie czas na zabawie połączonej z rywalizacją na łonie natury.
Szukaj po kategorii

Active Trip – motoryzacyjne emocje na najwyższym poziomie

Active Trip to firma, w której pracują pasjonaci prawdziwych wrażeń i wyzwań. Razem z nimi możesz doświadczyć jazdy 4x4, a zimą przejechać się skuterem śnieżnym! Pełne emocji przeżycia organizują w Wojcieszowie obok Wrocławia, w którym poza off-roadową przygodą czekają na Ciebie także jazda quadem i zabawa w paintballa. Zespół pełen zaangażowania zadba o dobrą zabawę i bezpieczeństwo w trakcie realizacji wybranego przez Ciebie przeżycia. Wszystko to odbędzie się w otoczeniu Gór Kaczawskich, które zachwycą Cię swoim urokiem. Jesteś fanem prawdziwej adrenaliny? Active Trip tworzą ludzie, którzy pomogą Ci poczuć emocje, jakich dotąd nie znałeś! '

Jazda 4x4 w okolicach Wrocławia z Active Trip

Marzysz, aby poczuć prawdziwe motoryzacyjne emocje? Przygotuj się na wyjątkowe chwile i weź udział w Jeździe 4x4, która z pewnością podniesie Twój poziom adrenaliny. O Twoje bezpieczeństwo zadba doświadczony instruktor, który przeprowadzi krótkie szkolenie teoretyczne i będzie towarzyszył Ci w trakcie trwania całego przeżycia. Wskocz do samochodu terenowego i spróbuj swoich sił w wymagającym terenie. Czekają na Ciebie rozmaite przeszkody w postaci trawersów, stromych zjazdów i podjazdów. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Wymagane posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Wojcieszów – odkryj piękną okolicę z Active Trip

Wojcieszów to miasto położone w Sudetach Zachodnich na terenie Gór Kaczawskich. Na przestrzeni ponad 7 kilometrów rozciąga się wzdłuż rzeki Kaczawy i jest jedną z najstarszych osad w okolicy. Miasto otoczone jest przez wysokie i zalesione wzgórza Gór Kaczawskich, które tworzą szczyty takie jak: Młynica 456 m n.p.m., Meszna 580 m n.p.m., Połom 667 m n.p.m., Miłek 566 m n.p.m. i Chmielarz 580 m n.p.m. Połom i Miłek zbudowane są ze skał wapiennych, a ponadto w rejonie Wojcieszowa występują różnorodne zjawiska krasowe oraz bogata flora i fauna wapieniolubna rzadko spotykana w Polsce. Przyjedź do tej malowniczej miejscowości w województwie dolnośląskim i razem z Active Trip przeżyj niezapomniane chwile!

Active Trip – spełnij marzenia w Wojcieszowie koło Wrocławia

Weź udział w jeździe quadem albo sprawdź, jak prowadzi się skuter śnieżny. Active Trip to grupa profesjonalnych instruktorów, którzy pokażą Ci jak wydobyć z maszyny to, co najlepsze. Opieka pasjonatów to gwarancja wyśmienitej zabawy pełnej emocji, ale i bezpiecznej jazdy, o której będziesz pamiętał przez długi czas. Daj się wciągnąć w motoryzacyjny świat albo stań naprzeciw grupy przyjaciół i przekonaj się, kto zwycięży w rozgrywce paintballowej. Wizyta w Wojcieszowie koło Wrocławia sprawi, że pokochasz ten rejon bez pamięci.