(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wiktor Baron Fotografia

Robisz zdjęcia już od wielu lat, ale chcesz udoskonalić swoje umiejętności? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę i szukasz kogoś, kto odpowiednio Cię pokieruje? Warsztaty Fotograficzne z Wiktorem Baronem to idealna okazja, aby poznać tajniki fotografii krajobrazowej i zyskać cenne wskazówki do dalszego rozwoju. Jeśli uwielbiasz górski klimat, a piesze wędrówki nie są Ci straszne, wybierz się na szlak i z pomocą doświadczonego warsztatowca uwiecznij jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce.
Szukaj po kategorii

Wiktor Baron Fotografia – z miłości do gór

Warsztaty z fotografii odbędą się pod czujnym okiem Wiktora Barona – wieloletniego fotografa, warsztatowca, zdobywcę licznych nagród, a przede wszystkim miłośnika gór. Pochodzi z Łodzi, ale jak sam mówi, już będąc dzieckiem, pokochał Beskidy Wyspowe oraz wszelki kontakt z naturą. Po ukończeniu szkoły najpierw zamieszkał w otoczeniu Karkonoszy, w Szklarskiej Porębie, a następnie przeniósł się w Beskidy, gdzie został na stałe. Od tego czasu zajmuje się fotografią na pełen etat. W swoich pierwszych zdjęciach koncentrował się przede wszystkim na Karpatach, natomiast obecnie fotografuje zarówno góry polskie, jak i zagraniczne. Dla wszystkich osób chcących poznać tajniki dobrych zdjęć przygotował z kolei warsztaty, które prowadzi od 2016 roku: wzięło w nich już udział kilkaset osób. Otrzymał też między innymi nagrodę specjalną Nadleśnictwa Srokowo w ogólnopolskim konkursie „Pejzaż Polski 2021”, a także współpracował Gorczańskim czy Karkonoskim Parkiem Narodowym. Wiktor Baron Fotografia to profesjonalizm i świetna zabawa!

Wyjątkowe plenery i duża dawka cennej wiedzy podczas warsztatów z Wiktor Baron Fotografia

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Nie ma więc znaczenia, czy aparat dopiero niedawno trafił w Twoje ręce, czy też już masz swoje własne portfolio. Do wyboru są Indywidualne Warsztaty Fotografii w Beskidzie Sądeckim i grupowe Warsztaty Fotografii w Górach, które z kolei mogą się odbyć w różnych lokalizacjach, m.in. Tatrach, Bieszczadach czy Pieninach. Indywidualne spotkanie potrwa cały dzień (od wschodu do zachodu słońca), natomiast na grupowe należy sobie zarezerwować 3 dni: od piątku do niedzieli. Podczas warsztatów poznasz najpiękniejsze plenery warte sfotografowania, dowiesz się, w jaki sposób uchwycić ich urok, a także usłyszysz wskazówki dotyczące postprodukcji zdjęć. Zajęcia z Wiktorem Baronem to przede wszystkim duża dawka profesjonalnej wiedzy, cenne uwagi i sprawdzone miejsca, które po prostu chce się uwiecznić na dłużej. Wiktor Baron Fotografia to warsztaty, które zapewniają fachową wiedzę i są świetną, fotograficzną przygodą!

Najdroższe zdjęcia świata

Najdroższe zdjęcie świata – „Phantom” – zostało sprzedane w listopadzie 2014 roku za sumę 6,5 miliona dolarów. Autorem jest australijski fotograf krajobrazów Peter Lik, którego również 3 inne prace widnieją na liście 20 najdroższych zdjęć w historii. „Phantom” przedstawia Kanion Antylopy w Arizonie, do którego wdarła się strużka światła. Tworzy ona kształt przypominający tytułowe widmo unoszące się swobodnie nad ziemią. Całość utrzymana jest w czarno-białych barwach.

Warsztaty dla każdego – Wiktor Baron Fotografia

Warsztaty fotograficzne w górach to idealny prezent dla każdego miłośnika robienia zdjęć, bez względu na stopień zaawansowania. Zajęcia poprowadzi Wiktor Baron, czyli wieloletni fotograf, miłośnik gór i zdobywca licznych nagród. Podpowie, jak wybrać odpowiednie miejsce, jak korzystać z filtrów czy używać Photoshopa. Otwórz się na nowe możliwości i weź udział w inspirujących warsztatach, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła. Wiktor Baron Fotografia to idealny wybór dla każdego miłośnika "pstrykania"!