(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Sieci

Za oknem pogoda nie zachęca do wyjść, a masz ochotę na coś innego niż czytanie książki lub przeglądanie Netflixa? W takim razie przyłącz się do wirtualnego świata rozrywki i… rozwiąż zagadkę swojego życia! Przygoda w Sieci to Escape Room, który przejdziesz bez wychodzenia z domu. Rozwiązuj zagadki i nie dopuść do najgorszego… wycieku do sieci Twoich kompromitujących zdjęć! Twoim zadaniem jest zapobiegnięcie temu zdarzeniu zanim będzie za późno – masz na to 120 minut! Czy uda Ci się zapobiec tragedii? Sprawdź sam!
Szukaj po kategorii

Logiczne wyzwanie z Przygodą w Sieci

Przygoda w Sieci to idealne miejsce dla osób kochających gry logiczne, ale tym samym komfort siedzenia w domu. Jest to innowacyjne podejście do technologii w dzisiejszych czasach, która jest połączona z rozrywką na najwyższym poziomie. Wystarczy mieć dostęp do komputera z internetem i można w pidżamie cieszyć się świetną zabawą. Masz kilka opcji do wyboru – możesz rozwiązywać zagadki sam lub też ścigać się z drugą osobą! Istnieje możliwość zabawy w Escape Roomie dla dwojga, z dostępem do dwóch komputerów. Które z Was rozwiąże zagadkę pierwsze? Masz też możliwość wybrania wersji Plus dla jednej lub dwóch osób – wtedy dostępne są aż dwa scenariusze gry. Którą opcję wybierasz dla siebie? Sprawdź się i rozwiąż zagadki szybciej, niż druga osoba!

Rozruszaj szare komórki z Przygodą w Sieci

Escape room to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w dzisiejszych czasach. Natomiast Przygoda w Sieci przeniosła ciekawą rozgrywkę do sfery online, co jest oryginalną innowacją i idealnym rozwiązaniem w dobie pandemii. Zresztą czasem po prostu nie ma się ochoty wyjść z domu – bo deszcz, bo śnieg, bo upał, bo choroba – ale ma się ochotę na nieco inną rozrywkę. Wtedy Escape Room Online będzie idealnym rozwiązaniem, żeby ciekawie spędzić czas i rozgrzać szare komórki. Rozgrywka skierowana jest do jednej bądź dwóch osób – jeden klucz dostępu działa na jednym komputerze – i trwa do dwóch godzin. Poza tym w obu przypadkach masz możliwość wybrania wersji Plus, która oferuje dwa scenariusze rozgrywki. Przeżyj świetną przygodę w wersji online!

Ciekawostki o Escape roomach

Escape Roomy w Polsce po raz pierwszy pojawiły się w 2014 roku. Escape roomy zyskały popularność chwilę wcześniej, to znaczy w 2010 roku. Pierwszy z pokoi-zagadek został otworzony w Azji, a później kolejno na Węgrzech, w Serbii, Australii, Nowej Zelandii, Rosji i Ameryce Południowej. Na szczęście zawitały też do Polski i są niesamowitą rozrywką, cieszącą się ogromną popularnością w całym kraju! Choć my traktujemy escape roomy jako formę zabawy, to w USA i krajach skandynawskich stały się formą edukacji. Pokoje bardzo różnią się od siebie poziomem trudności, od bardzo łatwych, po naprawdę skomplikowane łamigłówki. Geneza escape roomów ma swoje początki… w grach komputerowych typu point and click. Dlatego też escape roomy mogą być on line!

Daj się wciągnąć w Przygodę w Sieci

Za oknem leje jak z cebra, a temperatura zachęca jedynie do siedzenia w domu pod kocykiem, Ty pociągasz nosem, po pogoda postanowiła zafundować Ci przeziębienie, więc ogólnie jest szaro, buro i ponuro. Ty jednak nie masz ochoty spędzać czasu w łóżku na oglądaniu seriali i chciałbyś zrobić coś ciekawego bez wychodzenia z domu – tylko co? Przygoda w Sieci przychodzi Ci na ratunek i wyciągnie z opresji, serwując wyjątkową rozrywkę, którą przeżyjesz nie tylko bez opuszczania swoich czterech kątów, ale nawet ciepłego kocyka! Escape Room Online to idealna rozrywka na nieprzyjemną pogodę. Rozwiązuj łamigłówki i rozruszaj szare komórki, doskonale się przy tym bawiąc. Masz 120 minut, aby zapobiec wycieku do sieci Twoich zdjęć – dasz radę?"