Karta Podarunkowa na "Magiczne Ubranko" do Fikaj | Cała Polska

Nowość
0.0 0 Opinii

Karta Podarunkowa na "Magiczne Ubranko" do Fikaj | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Wybierz wartość Gift Cardu

50,00 zł 100,00 zł 150,00 zł 200,00 zł 250,00 zł

50,00 zł

O prezencie

Jeśli poszukujesz niebanalnego prezentu, który zaskoczy Twoje dziecko i wywoła efekt "wow" - jesteś w idealnym miejscu. Ubranka Fikaj (Dash...) zmieniają kolory w słońcu lub świecą w ciemności, przez co angażują dzieci do zabawy. Są absolutnie wyjątkowe, a przy tym przyjemne w dotyku i wygodne. Ubranka uszyto w Polsce ze starannie dobranych materiałów posiadających certyfikat STANDARD100 by OEKO-TEX. Dziś uwagę dzieci pochłaniają elektroniczne gadżety, zatrzymując je w domach. Pobudzające wyobraźnię ubranka FIKAJ (Dash...) są świetnym pretekstem do aktywności fizycznych na łonie natury i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Odkryj magię!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kartę Podarunkową na Magiczne Ubranko do Fikaj.

Jakie kwoty karty podarunkowej są dostępne?
Karta Podarunkowa występuje w kwotach: 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł i 250 zł.

Jak działa magia?
Zabawa na dworze staje się bardziej odkrywcza w magicznych rzeczach, które pod wpływem słońca zmieniają kolory. W innych krople deszczu odsłonią ukryte wzory. Dla wyciszenia i kreatywności powstały też ubrania do kolorowania. A gdy zrobi się ciemno, aby dodać maluchom odwagi - warto zaopatrzyć się w piżamki świecące w ciemności.

Jak mogę otrzymać ubranie?
Ubranie może zostać wysłane na dowolny adres w Polsce.

Karta Podarunkowa na "Magiczne Ubranko" do Fikaj | Cała Polska to niezapomniany prezent dla dzieci na urodziny. Niezwykłe ubranie sprawia radość dla dzieci, ale także dla rodziców - jest wygodne, przyjemne w dotyku i trwałe. Voucher na magiczne ubranko to okazja, by pobudzić dziecięcą radość naprawdę kreatywnym prezentem dla najmłodszych. Spełnij marzenia małych odkrywców!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia określoną kwotę do wykorzystania w sklepie internetowym Wykonawcy. Istnieje możliwość dopłaty. Pozostałą kwotę z zamówienia można wykorzystać na dostawę, która obejmuje całą Polskę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fikaj

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.