(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Wrocław

5.0 1 Opinii

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Wrocław


Wrocław
1-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

569,00 zł

569,00 zł

O prezencie

Jeśli chcielibyście zrobić coś niezwykłego i spędzić cudowne chwile w gronie najbliższych, wybierzcie się do Wrocławia na Rodzinną Sesję Fotograficzną. Najpierw pod czujnym okiem profesjonalisty wspólnie wymyślicie temat przewodni, następnie wybierzecie odpowiednią stylizację i... Zaczniecie wspaniałą rozrywkę! Dajcie sobie szansę na odrobinę szaleństwa i cieszcie się swoim towarzystwem. Bawcie się - twórzcie na bieżąco nowe scenariusze i korzystajcie z uroków tej niezwykłej atrakcji. Co ważne, na koniec będziecie mieć możliwość wyboru najpiękniejszych zdjęć spośród wszystkich, zrobionych w studio. Przekonajcie się sami, że to nie tylko świetna zabawa, lecz także wspaniałe wspomnienia do końca życia! Gotowi na dawkę niezapomnianych emocji?

 

Prezent obejmuje:

  • Profesjonalną sesję zdjęciową,
  • 15 obrobionych graficznie zdjęć na dysku Google.
 
 
Zaskoczcie bliskich kreatywnością i sprawdźcie, czym Was zaskoczy Rodzinna Sesja Fotograficzna we Wrocławiu! To idealny prezent dla Rodziców, młodego Małżeństwa, a także Brata lub Siostry. Podarujcie najbliższym wyjątkowe przeżycie i przekonajcie się sami, że to cudowny upominek na Urodziny, Święta, Imieniny lub Rocznicę. Idźcie z duchem czasu - zmieńcie marzenia we wspomnienia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Do 3 godzin

Uczestnicy

1-6 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zabierzcie ze sobą stroje i dodatki, które chcielibyście użyć podczas sesji. Po sesji otrzymacie 15 obrobionych graficznie zdjęć na dysku Google.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Trzynaście

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Joanna M.

Fantastyczna sesja. Świetna atmosfera i przepiękne zdjęcia. Polecam serdecznie.

Zobacz inne propozycje