JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Warszawy Fiatem 125p

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Warszawy Fiatem 125p

Warszawa
1-4 os.

499,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz na chwilę przenieść się w czasie i przejechać słynnym autem z serialów Stanisława Barei? Jeśli ciekawi Cię historia, rusz w podróż Fiatem 125p przeplataną nieznanymi anegdotkami z życia Warszawy. Całą atmosferę dopełni poczęstunek tradycyjnym polskim alkoholem, zaserwowany na pokładzie zabytkowego auta. Interesują Cię czasy PRL, a może zastanawiasz się jak wyglądała przedwojenna Warszawa? Wyberz jedną z opcji i poznaj stolicę w niebanalny sposób.

Co obejmuje prezent?
Zwiedzanie Warszawy dla 1- 4 osób autem marki Fiat 125p z przewodnikiem. Na pokładzie Fiata poczęstunek tradycyjnym polskim alkoholem.
Jak przebiega realizacja?
Uczestnicy zwiedzają ciekawe zakątki miasta z siedzenia zabytkowego Fiata 125p, stylizowanego na auto z serialu Zmiennicy. U boku profesjonalnego przewodnika zabierani są w 2,5 godzinną podróż po interesujących zakątkach stolicy.
Jakie rodzaje wycieczek są do wyboru?
Do wyboru jedna z następujących wycieczek: Szlakiem PRL, Warszawa w pigułce, Cwaniak Warszawiak czyli warszawska Praga, Szarm i Szyk czyli przedwojenna Warszawa.

Zwiedzanie Warszawy Fiatem 125p to świetny pomysł na:
prezent na urodziny, prezent na imieniny, prezent dla Każdego.

Zastanawiasz się jak zaskoczyć bliską Ci osobę? Przedstawiamy Ci pomysł na oryginalny prezent, który będzie okazją do świetnej zabawy i poznania historii naszej stolicy. Podaruj voucher prezentowy na Zwiedzanie Warszawy Fiatem 125p fanom motoryzacji, pasjonatom historii i niebalanych przeżyć. Ta propozycja świetnie sprawdzi się jako prezent dla Męża, prezent dla Taty lub podarunek na urodziny czy imieniny.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej. Zabrania się udziału w wycieczce pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Miejsce rozpoczęcia wycieczki: Pałac Kultury i Nauki. Podczas zwiedzania uczestnicy zostaną poczęstowani kieliszkiem wódki. 


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1778
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wiktor

Bardzo fajna i przyjemna wycieczka polecam każdemu

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.