JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk dla Dwojga

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk dla Dwojga

Trójmiasto
2 os.

34 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zawsze chcieliście zobaczyć jeden z najwspanialszych obiektów sportowych w Polsce "od kuchni"? Teraz macie okazję poznać wszystkie tajemnice tego imponującego gmachu dzięki zwiedzaniu z przewodnikiem! Trasa obejmuje zakątki i lokalizacje, których nie zobaczycie przychodząc na mecz. Po zapoznaniu się z emocjami, które dostarcza FUN ARENA wycieczka poprowadzona zostanie do: szatni zawodników, sali konferencyjnej, kaplicy stadionowej oraz strefy mixed zone, czyli miejsca z którego zawodnicy wychodzą na boisko. Dalej ten swoisty spacer po stadionie obejmuje również wizytę w lożach VIP, restauracji oraz T29Sports Bar & Restaurant – największym w Polsce pubie kibica. Zwieńczeniem wycieczki jest udanie się do Muzeum Lechii Gdańsk. Obejrzeć tu można eksponaty związane z futbolem, ale również innymi dyscyplinami – kolarstwem, podnoszeniem ciężarów, rugby, lekką atletyką czy tenisem – w których zawodnicy występowali na przestrzeni lat w barwach Lechii.

 

Prezent obejmuje:

  • Zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk ,
  • Godzinę świetnej zabawy!

 

Pomysł na prezent dla dwojga to ciężki orzech do zgryzienia? Zastanawiasz się, co podarować prawdziwym miłośnikom footballu? Zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk dla Dwojga z pewnością przypadnie im do gustu. Ten nietuzinkowy prezent sprawi, że osoby obdarowane poznają zakamarki tej imponującej budowli, które nie są dostępne dla posiadaczy biletów na mecze i sportowe wydarzenia. Ponadto propozycja świetnie sprawdzi się, jako prezent na Mikołajki, Dzień Chłopaka lub urodziny. Postaw na voucher prezentowy i zafunduj bliskim niezapomniane przeżycia!


Miejsce realizacji

Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk z przewodnikiem.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.