JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Rewolwerowcem | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Rewolwerowcem | Warszawa

Warszawa
1 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Gdy myślimy o Dzikim Zachodzie, myślimy o preriach, salonach, tumanach kurzu, ale przede wszystkim o...rewolwerach i wspaniałych pojedynkach rewolwerowców! Teraz i Ty masz szansę sprawdzić się jako jeden z nich. By być jednym z najlepszych, musisz być obeznany w różnych modelach, toteż do dyspozycji dostaniesz rewolwer kalibru 5,6 mm, 9 mm i...prawdziwe Magnum! Tylko od Ciebie zależy, czy uda Ci się poskromić ich moc i zostać prawdziwym mistrzem!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: tarczę, broń oraz opiekę profesjonalnego instruktora, 20 naboi kalibru 5,6 mm, 20 naboi kalibru 9 mm 10 naboi kalibru 357 Magnum.

Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą strzelać?

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny.

Zostań Rewolwerowcem sprawdzi się jako:

prezent dla Niego, prezent na Dzień Ojca, prezent na Urodziny.

Niezależnie od tego, czy Twoja bliska osoba jest amatorem czy koneserem strzelania, Zostań Rewolwerowcem to wyjątkowy prezent dla niej. Podaruj przeżycie, dzięki któremu będzie w stanie przetestować różne modele rewolweru, znaleźć ten najlepszy i dać upust emocjom. Sprawdzi się dla osób w każdym wiek i będzie idealny zarówno dla Taty jak i dla syna na 18. urodziny.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: Tarczę, broń oraz opiekę profesjonalnego instruktora, 20 naboi kalibru 5,6 mm, 20 naboi kalibru 9 mm 10 naboi kalibru 357 Magnum. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 847
Filtruj Prezenty

Opinie (3)

Bartłomiej

Zrealizowałem pakiet rewolwerowca na strzelnicy FSO. Strzelnica ma bardzo dobre warunki, dysponuje bardzo zróżnicowanymi rodzajami broni palnej i zapewnia opiekę instruktorów, którzy tłumaczą obsługę oraz zasady strzelania z każdej używanej przez nas broni. Jestem bardzo zadowolony i polecam tą miejscówkę

Marcin

Bardzo fajna strzelnica. Instruktor bardzo dokładnie przeszkolił tak, że szybko byłem w stanie trafiać w środek tarczy. Spory wybr broni. Gorąco polecam. Na pewno kiedyś tam jeszcze się wybiorę.

Kacper Zielski

Świetne miejsce. Bardzo pomocny instruktor i obsługa. Super przeżycie. Zdecydowanie polecam każdemu.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.