Zostań Operatorem Koparki | Warszawa

1 2 3 4 5 (2)

Chyba każdy facet choć raz marzył o tym by przez chwilę poczuć siłę prawdziwej koparki. Zasiąść za dźwigniami i przerzucić tonę gruzu, czyż nie brzmi to ekscytująco? Przed Tobą godzina zabawy w błocie i piachu, której nigdy nie zapomnisz. Spełnij swoje marzenie z dzieciństwa! Zamień piaskownicę na plac zabaw dla prawdziwych mężczyzn i przekonaj się, czy uda Ci się opanować wielotonową maszynę stworzoną do pokonywania ogromnej ilości piachu i tworzenia wykopów. Zobacz w jaki sposób prowadzi się gąsienicową maszynę z obrotową wieżą i ruchomym ramieniem. Jesteś gotowy na zabawę dla dużych chłopców?

 

Prezent obejmuje:

  • Opiekę wykwalifikowanego Instruktora,
  • Wprowadzenie teoretyczne,
  • Naukę obsługi koparko-spycharki,
  • Tworzenie wykopów,
  • Manewrowanie łyżką,
  • Zasypuje stworzonych wykopów.

Pomysł na prezent dla mężczyzny nie przychodzi Ci do głowy? Potrzebny Ci jest prezent dla faceta? Zostań Operatorem Koparki to spełnienie dziecięcych marzeń każdego chłopca. To genialny podarunek, który na długo utkwi w pamięci każdemu. To nie tylko gwarancja niespodzianki, lecz także trwałych wspomnień i dobrej zabawy. Nie masz pomysłu na prezent na urodziny lub rocznicę? Podaruj voucher prezentowy i ciesz się radością swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą uczestniczyć w przeżyciu, jednak będą musiały znajdować się w odpowiedniej odległości, zapewniającej bezpieczeństwo.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wymagane prawo jazdy kat. B. W ramach prezentu uczestnik uczy się obsługi koparko-spycharki, kopie doły, manewruje łyżką, zasypuje stworzone wykopy. Prezent dla każdego spragnionego zabawy ciężkim sprzętem.Opinie (2)

Bartosz

Super! Kompetentnie i w bardzo sympatycznej atmosferze.

Rafał

Powiem tak: SUPER. I Pan Sebastian Łoma to fajny i kompetentny Gość.
Gorrrrąco polecam to każdemu.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje