Zostań Baristą w Świecie Kawy | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinie

Zostań Baristą w Świecie Kawy | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Domowa kawa, która jest lepsza niż w kawiarni i wygląda obłędnie? To możliwe! Zostań Baristą w Świecie Kawy w Warszawie i przekonaj się, jak smaczną i pięknie wyglądającą kawę można przyrządzić w domowych warunkach! Udaj się na profesjonalne szkolenie, które pomoże Ci uzyskać fachową, baristyczną wiedzę - dowiesz się wszystkiego o tym napoju, a dodatkowo nauczysz się “malować” mlekiem na kawie! Szykuje się wspaniała kawowa przygoda!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w podstawowym Szkoleniu Baristycznym i Latte Art. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda program Szkolenia Baristycznego i Latte Art?
Szkolenia odbywają się w odpowiednio wyposażonym lokalu i prowadzone są przez doświadczonych baristów, a ich program obejmuje:

- Zapoznanie z różnymi gatunkami kawy (Arabica, Robusta, Liberica, Coffea decreosei – poznasz ich specyfikę, nauczysz się je rozpoznawać i rozróżniać);

- Zapoznanie z różnymi rodzajami kawy (Latte, Cappuccino czy Macchiato - nauczysz się rozróżniać i przygotowywać wiele znanych rodzajów kaw);

- Obsługę ekspresu (Zrozumiesz, jak przygotować idealne espresso, używając profesjonalnego ekspresu);

- Sposoby parzenia kawy (Poznasz najciekawsze i najpopularniejsze sposoby parzenia kawy i przećwiczysz je w praktyce, by za każdym razem przyrządzać wyborną kawę);

- Wypalanie kawy (Poznasz techniki palenia kawy oraz dowiesz się, jak stopień wypalenia wpływa na smak i aromat napoju);

- Nauka “malowania” mlekiem na kawie.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie trwa 7 godzin i podzielone jest na dwa spotkania, trwające po 3,5 godziny.

Zostań Baristą w Świecie Kawy | Warszawa to świetny prezent dla miłośnika kawy. Okazja, by zdobyć wiedzę baristyczną i opanować sztukę malowania na kawie to praktyczny podarunek, który pasuje na każdą okazję. Wybierz emocjonującą przyjemność na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

7 godzin (2 dni po 3,5 godziny).

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Szkolenia odbywają się w profesjonalnie wyposażonym lokalu i prowadzone są przez doświadczoną kadrę trenerską. Ich program obejmuje: zapoznanie z różnymi gatunkami i rodzajami kawy, obsługę ekspresu, sposoby parzenia kawy i wypalanie kawy oraz naukę “malowania” na kawie. Szkolenie odbywa się w około 10-osobowej grupie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Edukacyjne Żelazna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.