Zostań Baristą w Świecie Kawy | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)

Delikatny aromat, rozchodzący się o poranku w kuchni niejednego potrafi wyciągnąć za nos z łóżka. Teraz Twoja kawa może jeszcze lepiej smakować! Zostań Baristą w Świecie Kawy i opanuj tą sztukę to perfekcji! Kawa- tajemnicza, pobudzająca i z doskonałym aromatem, czego chcieć więcej Drogi miłośniku tego trunku? Szkolenie w profesjonalnej szkole baristów spowoduje, iż mokka, espresso, czy cappuccino zachwycą smakiem każdego. Poznasz gatunki kawy, techniki baristy, a także sztukę latte art - tworzenia wzorów na kawie. Poczujesz się jak prawdziwy Barista i nabierzesz nowych doświadczeń. Zasmakuj prawdziwej sztuki! Rozkoszuj się smakami i aromatami i pilnie się ucz, żeby w domowym zaciszu móc delektować się pyszną kawą. Udanej zabawy!

Prezent obejmuje:

  • Zapoznanie z gatunkami kawy, kraje pochodzenia i charakterystyka smakowa, 
  • Podstawowe techniki baristy, urządzenia do parzenia w domu, metody parzenia kawy, odpowiednie ustawienie młynka, 
  • Techniki Latte ART.

Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla niej lub dla niego to trafiłeś w dziesiątkę! Tak niezwykły podarek sprawdzi się na wiele okazji, może być również ciekawym pomysłem na prezent na walentynki, rocznicę lub urodziny. Podaruj fanowi kawy magiczne chwile i prezent, o którym marzy. Jeśli masz dość banalnych upominków, to sprawdź naszą propozycję na naprawdę oryginalny prezent. Kurs baristy nie tylko sprawi przyjemność bliskiej osobie, to także okazja żeby odkryć w sobie nową pasję! 


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w grupach około 5 osób. Przebieg szkolenia: zapoznanie z gatunkami kawy, kraje pochodzenia i charakterystyka smakowa, kawa jednorodna, definicja espresso, podstawowe techniki baristy, urządzenia do parzenia w domu, metody parzenia kawy, odpowiednie ustawienie młynka, techniki Latte ART.Opinie (1)

Wojciech

Realizacja była jak najbardziej ok, prowadzący kompetentny, sympatyczny, potrafił przekazać wiedzę i pasję.

1
Dodaj opinię