Zestaw Sushi dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, Olsztyn, Częstochowa, Łódź
2 os.

99,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteście fanami japońskich przysmaków? Lubicie odwiedzać japońskie restauracje? A może nigdy nie próbowaliście kuchni azjatyckiej i chcecie spróbować nowych smaków? Zestaw Sushi dla Dwojga zaspokoi te pragnienia! Wybierzcie się na kulinarną podróż do Japonii i zasmakujcie smaków jej tradycyjnych potraw. Spróbujecie przepysznych odmian ryb owiniętych w nori, które pokryte jest najlepszej jakości ryżem.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zestaw składający się z 20-30-stu kawałków sushi. Można skomponować własny zestaw lub zdać się na sushimastera z danej restauracji. Dodatkowo do zestawu przysługuje napój do wyboru.
Możliwości kompozycji mogą się nieznacznie różnić w zależności od wybranej lokalizacji.

Dlaczego właśnie sushi?
Kuchnia japońska jest jedną z najzdrowszych kuchni świata. Sushi to proste i zdrowe składniki połączone ze sobą w niecodzienny sposób - w postaci rolki z różnymi składnikami. Ryby to jeden z najzdrowszych rodzajów mięsa, który zawiera witaminy A, D, E oraz witaminy z grupy B. Zatem ryba w połączeniu z warzywami, glonem morskim i ryżem najlepszej jakości są eksplozją smaku!

Zestaw Sushi dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, podarunek na rocznicę, prezent na Walentynki

Zbliża się ważna okazja, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla rodziców? Zestaw Sushi dla Dwojga to doskonały pomysł na prezent dla niej i dla niego! Taki kulinarny podarunek sprawdzi się również jako prezent na urodziny dla ukochanej lub prezent na Walentynki dla zakochanych. Podaruj romantyczne chwile osobie, która jest bliska Twojemu sercu. Zestaw Sushi to zdrowa i oryginalna forma świętowania ważnych chwil.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 6
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, Olsztyn, Częstochowa, Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 1,5 h

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje od 20 do 30 sztuk sushi dla dwojga, w zależności od wybranej lokalizacji. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.