Zakupy ze Stylistką | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

400 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Poznaj najnowsze trendy mody, zmień swój wizerunek i poczuj się naprawdę wyjątkowo. Czeka Cię niesamowita przygoda oraz dobra zabawa podczas zakupowego szaleństwa! Dzięki profesjonalnej stylistce zmienisz nie tylko swój wizerunek, ale także samopoczucie, a Twój nowy wygląd na pewno przyciągnie uwagę wielu osób. Sekrety olśniewającego wizerunku staną się dla Ciebie jawne i będą mogły być wykorzystane na specjalne okazje, oraz w codziennym życiu. To nie tylko jednorazowa lekcja stylu, takie rady przydadzą się również na przyszłość! Ta przygoda ze stylistką może nawet odmienić Twoje życie i odkryć w Tobie zupełnie nowe oblicze. Czas na zmiany!

Prezent obejmuje:

  • Zakupy ze stylistką,
  • Ustalenie potrzeb i oczekiwań klienta,
  • Opracowanie listy brakujących rzeczy, wybór ubrań, dodatków i kosmetyków.
Chyba każda kobieta kocha zakupy! Tym razem może szaleć po sklepach pod okiem profesjonalnej stylistki, która pomoże jej dokonać wyboru. Szukasz pomysłu na prezent dla kobiety? A może potrzebny Ci pomysł na walentynki? Zakupy ze Stylistką to przede wszystkim nietuzinkowy prezent na każdą okazję! 

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Prezent Zakupy ze Stylistką może być zrealizowany poprzez zakupy w centrum handlowym, bądź wizytę w domu i przegląd szafy. Decyzję podejmuje osoba obdarowana. Razem czas spędzony ze Stylistką to ok 4 godziny.

Informacje dla oglądających

Stylistka doradza jedynie osobie obdarowanej.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zakupy ze Stylistką obejmują ustalenie potrzeb i oczekiwań klienta, opracowanie listy brakujących rzeczy, wybór ubrań, dodatków i kosmetyków. Wspólnie ze Stylistką udacie się na poszukiwanie specjalnie dobranych ubrań w jednej z galerii handlowych. Prezent nie zawiera ewentualnych kosztów zakupów.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.