Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Toruń

1 2 3 4 5 (5)
Toruń
2-7 os.

135 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie boicie się wyzwań, a praca zespołowa to dla Was chleb powszedni? A więc z radością przyjmiecie wyzwanie jednego z dwóch tajemniczych pokojów. Cofnijcie się w czasie do okresu PRLu, albo przenieście się do garażu żużlowca. Sprawdźcie, czy uda Wam się rozwiązać zagadkę i wydostać z zamkniętego pomieszczenia przed upływem czasu. Jeżeli udowodnicie, że potraficie zachować zimną krew i zapewnić sobie zwycięstwo, Wasza odwaga zostanie odpowiednio nagrodzona.

Co obejmuje prezent?

Zabawę w jednym z 2 pokoi zagadek oraz pamiątkę-niespodziankę. 

Jak przebiega realizacja?

Na początku przejdziecie krótki kurs dotyczący zasad zachowania się w pokoju, następnie zostaniecie wprowadzeni do wybranego pokoju, a drzwi zostaną zatrzaśnięte. Zostanie Wam 60 min. na rozwiązanie wszystkich zagadek. 

Co się stanie jeśli nie wydostaniemy się z pokoju w określonym czasie?

W momencie, gdy czas zabawy się skończy, a Wy nie zdążycie rozwiązać wszystkich zagadek Mistrz Gry wypuści Was z pokoju zanim poznacie tajemnice tego miejsca. 

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół sprawdzi się jako:

prezent dla przyjaciół, prezent na wieczór kawalerski, prezent na wieczór panieński. 

Niebanalny prezent powinien gwarantować świetną zabawę jak największej ilości przyjaciół lub członków rodziny. Podarunek w postaci przygody w zamkniętym pokoju, to fantastyczna zabawa dla wszystkich. Dlatego niezależnie od okazji, Escape Room to ciekawy prezent dla każdego.


Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Możliwość realizacji od poniedziałku do niedzieli. Do wyboru jeden z pokoi: "Warsztat Słynnego Żużlowca", "Czar PRLu". Pokój "Czar PRLu" przeznaczony jest max. dla 7 osób, zaś "Warsztat Słynnego Żużlowca" dla max. 5 osób.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności