Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Kraków

1 2 3 4 5 (4)
Kraków
2-5 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie czuć dreszczyk napięcia podczas podejmowania nowych wyzwań? Przekonajcie się czy uda Wam się rozwiązać jedną z pięciu zagadek, jakie oferują Wam Escape Roomy. Zdecydujcie, czy chcecie odkryć tajemnicę Skarbu Inków, Tajemniczej Komnaty, czy Planety Małp, a może wolicie rozwikłać problemy Ekspedycji na Marsa lub rozbroić Nuklearną Pułapkę? Każdy z tych scenariuszy gwarantuje Wam świetną zabawę, każdy jest okazją do tego, żeby sprawdzić Waszą zdolność współpracy i odporność na stres. Przekonajcie się czy uda Wam się uwolnić z pokoju przed upływem czasu!

Co obejmuje prezent?

Zabawę w Escape Room z Przyjaciółmi w jednym z Krakowskich pokoi.

Ile osób może wziąć udział w zabawie?

Z vouchera może skorzystać od 2 do 5 osób.

Jak przebiega realizacja?

Podczas rezerwacji terminu realizacji wybierz najciekawszy pokój, następnie zabierz znajomych i rozwikłajcie wybraną zagadkę.

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół sprawdzi się jako:

Prezent dla Przyjaciół, Prezent dla Rodziny, Prezent na Święta

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół to zarówno ciekawy prezent dla rodziny, jak i dla zgranej paczki przyjaciół. Podarunek gwarantuje dużo pozytywnych emocji, odpowiednią dawkę śmiechu i napięcia, a jednocześnie wspaniale integruje i uczy współpracy. Taki upominek, to ciekawa propozycja na prezent na Dzień Dziecka, albo na urozmaicenie wieczoru kawalerskiego, bądź panieńskiego.


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Możliwość wyboru jednego z 5 pokoi (Skarb Inków, Tajemnicza Komnata, Ekspedycja na Marsa, Nuklearna Pułapka i Planeta Małp).Opinie (2)

Jan Baran

Byłem na nuklearnej pułapce, bardzo mi się podobało, miejsce da się znaleźć bez trudu, miła pani bardzo dobre objaśniła cele i zasady gry.

Anna

Pokój Komnata Tajemnic wywarł na nas ogromne wrażenie, bardzo nam się podobało. Obsługa uprzejma i pomocna :D Świetnie się bawiłyśmy z dziewczynami.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.