Kolacja we Dwoje i Spektakl w Teatrze Sabat

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
2 os.

499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jedyny taki w Polsce Teatr Rewiowo - Muzyczny!

Podczas jednego wieczoru zobaczysz niezwykłe widowisko, zjesz wykwintną kolację i spróbujesz swoich sił na parkiecie tanecznym! Przekraczając próg Teatru Sabat przeniesiesz się do szalonych lat 30-tych. Elegancja i wytworność pełna przedwojennego smaku łączy się tu z typową polską gościnnością i secesyjnym klimatem rewii i kabaretu. Teatr Sabat to wybitni wokaliści, wspaniała i zaskakująca obsada aktorska, utalentowani muzycy. Do tego niezwykle widowiskowe choreografie najlepszych tancerzy czarujących kolorowymi i pięknymi strojami scenicznymi. W repertuarze teatru znajdują się spektakle rewiowe, muzyczne, kabaretowe i musicalowe.

Program:
18.30 – Welcome Drink na powitanie
18.35 – Kolacja w formie szwedzkiego bufetu
19.30 – Spektakl - akt I
21.00 – Antrakt, podanie deseru
21.15 – Spektakl - akt II
22.35 – Dancing

Nietypowy prezent na każdą okazję - oryginalny prezent urodzinowy, prezent na rocznicę lub prezent na święta! Podaruj sobie lub bliskim wyjątkowe chwile! 


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Kolacja wraz ze spektaklem trwa ok. 3,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przed rezerwacją prezentu należy zapoznać się z aktualnym repertuarem na stronie Teatru Sabat: www.teatr-sabat.pl i potwierdzić dostępność miejsc w wybranym terminie.

W miesiacach lipiec/sierpień Teatr Sabat jest zamknięty.Opinie (10)

IWONA BUZA

BARDZO MIŁO SPĘDZONY CZAS , PROFESJONALNA I MIŁA OBSŁUGA , ŚWIETNY SPEKTAKL , NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

Halina Skrzypkowska

Jesteśmy bardzo zadowoleni z prezentu . Kolacja ,spektakl, dancing bez zastrzeżeń .Wszystko na wysokim poziomie. Polecamy wszystkim naszym znajomym o nie przepuszczenie takiej okazji. Serdecznie dziękujemy :)

Grażyna

Wszystko nam się podobało , od wejścia po wyjście--to jest naprawdę wyjątkowy prezent a obdarowany w tym miejscu czuje się bardzo wyjątkowo,powitany lampką schłodzonego szampana, zaprowadzony do stolika przez przemiła hostessę ,obdarowany życzeniami ,,miłego pobytu". Stolik przy samej scenie, przystawki super, gorąca kolacja bardzo smaczna.Przedstawienie rewelacyjne.Tak powinien wyglądać ,,wyjątkowy prezent" , wszyscy dodali wielu starań , żeby nam ten wieczór umilić

Grzegorz

Bardzo miło

Michał i Ania

Super!

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.