Włoska Kolacja dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
2 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie bez powodu włoska kuchnia jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Podaruj kulinarną podróż do kraju dojrzewających w słońcu pomidorów, cudownej pizzy i makaronów. Doświadczeni kucharze, którzy wiedzą wszystko o włoskiej kuchni przygotują specjalne i unikalne menu. Najlepsze i najświeższe produkty, sprawią, że włoskie jedzenie na stałe zagości wśród ulubionych kuchni świata. Wszystko w spokojnej i nastrojowej atmosferze. Poczuj się jak w ekskluzywnej restauracji w Rzymie, Mediolanie czy wśród ciasnych neapolitańskich uliczek. Romantyczny nastrój i wyborne jedzenie - to składniki przepisu na szczęście i niezapomniane chwile.

Prezent obejmuje:

  • zimną przystawkę,
  • danie główne,
  • deser,
  • odpowiednio dobrane wino (lampka na osobę)

Włoska Kolacja dla Dwojga to idealny prezent dla pary na rocznicę, czy z okazji jakiegoś ważnego wydarzenia w życiu. Wspólnie spędzone chwile to zawsze unikalny pomysł na prezent dla dwojga. Obdarowane osoby bardzo długo nie zapomną chwil wspólnie spędzonych przy włoskich przysmakach. Doskonały prezent dla pary zakochanych! Jeżeli chcesz podarować coś naprawdę niepowtarzalnego rodzicom to Włoska Kolacja dla Dwojga jest idealnym wyborem.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje menu dla dwóch osób: zimne przystawki, danie główne, deser, odpowiednio dobrane wino (dla osób powyżej 18 r.ż.).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.