Weekend dla Czterech Osób | Zakopane

1 2 3 4 5 (0)
Zakopane
4 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie zapomnieć o troskach codzienności? Skupić się na wypoczynku i świetnej zabawie? Ruszajcie do Zakopanego! Wybierzcie się na niezapomnianą podróż do krainy przepięknych widoków u podnóża Tatr. Charakterystyczne góralskie budownictwo, mnóstwo atrakcji, tradycyjne potrawy, to wszystko wprowadzi Was w klimat miejsca, gdzie zapomnicie o szarej codzienności. Poczujcie w sobie siłę, jaka płynie z majestatycznych gór i spędźcie miło wspólnie chwile. Atmosfera luksusowych apartamentów zapewni wspaniały wypoczynek, który zapamiętacie na długo. Góry nie przyjdą do Was! Wybierzcie się do Zakopanego, przeżyjcie świetną przygodę i bawcie się dobrze!

Szczegóły Prezentu:

  • Apartament "Cytrynowy",
  • Do apartmentu przydzielone jest miejsce parkingowe,
  • Więcej informacji na temat wyposażenia apartamentu na stronie naszego partnera.
Chcesz podarować swoim przyjaciołom lub rodzinie cudowne chwile w luksusowym apartamencie? Weekend w Zakopanem dla Czterech Osób to świetny prezent dla przyjaciół lub rodziny! To wspaniały podarunek dla rodziców, z którymi będziesz mógł spędzić niezapomniane chwile. Podaruj swoim bliskim coś co zapamiętają na bardzo długo i będą wspominać z uśmiechem na ustach. Doskonały prezent pod choinkę!

Miejsce realizacji

Zakopane

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby (Doba hotelowa od godz. 15:00 do 11:00).

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Realizacja dostępna poza sezonem wysokim. Klient korzystający z apartamentu akceptuje wewnętrzny regulamin obiektu. Prezent obejmuje nocleg we wskazanym apartamencie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.