JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)


Goleszów k. Ustronia
2 os.

929 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
929 zł

Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga to doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków! Spędzicie dwa dni racząc się pięknymi górskimi widokami! W pensjonacie, o niezwykłym etnicznym wystroju, czekać będą na Was relaksujący masaż oraz godzinna sesja w saunie. Świeże powietrze, bliskość natury i zabiegi pielęgnacyjne, sprawią, że wrócicie niezwykle wypoczęci i zadowoleni!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje dwa noclegi ze śniadaniami w pensjonacie położonym w samym sercu Beskidów. Ośrodek charakteryzuje się niezwykłym wystrojem. Obdarowani będą mogli wybrać jeden z czternastu pokoi, z których każdy poświęcony jest innej kulturze. Goście mogą wybrać np. pokój hinduski, afrykański, aztecki lub buddyjski! Dodatkowo otrzymają oni voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w restauracji. W ramach pobytu obdarowanej parze zostanie przeprowadzony masaż relaksacyjny całego ciała. Będą też mogli odbyć godzinną sesję w saunie.

Jakie atrakcje oferuje pensjonat?

Poza niezwykłymi doznaniami związanymi z jego pięknym wystrojem goście ośrodka mogą cieszyć się różnego rodzaju atrakcjami! W sezonie letnim można skorzystać z odkrytego basenu, piłkarzyków i stołu do tenisa umiejscowionego w bajecznym ogrodzie. Na terenie obiektu organizowane są także koncerty, w których udział jest dodatkowo płatny na miejscu.

Co można zjeść w restauracji pensjonatu?

W restauracji obdarowani zjeść mogą specjały kuchni Beskidów, czyli np. zupę kwaśnicę czy placki ziemniaczane z gulaszem. Ponadto serwowana jest też kuchnia marokańska! Szczególnym powodzeniem cieszą się kus-kus z warzywami oraz wołowa kefta. Restauracja oferuje również szeroki wybór herbat, kaw czy napojów alkoholowych.

Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na Walentynki, prezent na zaręczyny, prezent dla rodziców.

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga pozwoli im spędzić cudowny czas! Wyjazd za miasto to zawsze znakomity pomysł na prezent. Zarówno na rocznicę jak i np. z okazji Świąt. Może to być też podarunek na urodziny dla jednego z nich! Nie zastanawiaj się dłużej! Podaruj im weekend w górach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Goleszów k. Ustronia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba zaczyna się o 14:00, a kończy o 10:00).

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: dwa noclegi w jednym z klimatycznych pokoi; dwa śniadania; voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w hotelowej restauracji, masaż klasyczny całego ciała dla dwojga oraz godzinną sesję w saunie. Na terenie obiektu organizowane są także koncerty, w których udział jest dodatkowo płatny na miejscu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2897
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.