JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)

Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)


Goleszów k. Ustronia
2 os.

929 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
929 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga to doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków! Spędzicie dwa dni racząc się pięknymi górskimi widokami! W pensjonacie, o niezwykłym etnicznym wystroju, czekać będą na Was relaksujący masaż oraz godzinna sesja w saunie. Świeże powietrze, bliskość natury i zabiegi pielęgnacyjne, sprawią, że wrócicie niezwykle wypoczęci i zadowoleni!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwa noclegi ze śniadaniami w pensjonacie położonym w samym sercu Beskidów. Ośrodek charakteryzuje się niezwykłym wystrojem. Obdarowani będą mogli wybrać jeden z czternastu pokoi, z których każdy poświęcony jest innej kulturze. Goście mogą wybrać np. pokój hinduski, afrykański, aztecki lub buddyjski! Dodatkowo otrzymają oni voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w restauracji. W ramach pobytu obdarowanej parze zostanie przeprowadzony masaż relaksacyjny całego ciała. Będą też mogli odbyć godzinną sesję w saunie.

Jakie atrakcje oferuje pensjonat?
Poza niezwykłymi doznaniami związanymi z jego pięknym wystrojem goście ośrodka mogą cieszyć się różnego rodzaju atrakcjami! W sezonie letnim można skorzystać z odkrytego basenu, piłkarzyków i stołu do tenisa umiejscowionego w bajecznym ogrodzie. Na terenie obiektu organizowane są także koncerty, w których udział jest dodatkowo płatny na miejscu.

Co można zjeść w restauracji pensjonatu?
W restauracji obdarowani zjeść mogą specjały kuchni Beskidów, czyli np. zupę kwaśnicę czy placki ziemniaczane z gulaszem. Ponadto serwowana jest też kuchnia marokańska! Szczególnym powodzeniem cieszą się kus-kus z warzywami oraz wołowa kefta. Restauracja oferuje również szeroki wybór herbat, kaw czy napojów alkoholowych.

Czy Voucher można zrealizować z dziećmi?
Tak, hotel przyjmuje dzieci w każdym wieku. Szczegóły realizacji oferty z dzieckiem ustalane są indywidualnie z Wykonawcą podczas dokonywania rezerwacji. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Czy na realizację można zabrać zwierzę?
Warunki realizacji oferty z pupilem ustalane są indywidualnie z Wykonawcą podczas rezerwacji. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Jak wyposażony jest pokój?
Hotel oferuje wybór jednago z czternastu pokoi, z czego każdy poświęconych jest innej kulturze. Wszystkie są klimatyzowane, wyposażone w TV DVB-T, z dostępem do Wi-Fi.

Czy istnieje możliwość przedłużenia pobytu?
Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić Wykonawcy odpowiednio wcześniej. Możliwość przedłużenia pobytu na ostatnią chwilę zależna jest od dostępności pokoi. Cena za przedłużenie pobytu naliczana jest według cennika Wykonawcy.

Czy dojazd na miejsce jest w cenie prezentu?
Dojazd na miejsce realizacji jest we własnym zakresie.

Czy dostępny jest parking?
Tak, na miejscu dostępny jest parking.

Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na Walentynki, prezent na zaręczyny, prezent dla rodziców.

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? Weekend SPA w Beskidach dla Dwojga pozwoli im spędzić cudowny czas! Wyjazd za miasto to zawsze znakomity pomysł na prezent. Zarówno na rocznicę jak i np. z okazji Świąt. Może to być też podarunek na urodziny dla jednego z nich! Nie zastanawiaj się dłużej! Podaruj im weekend w górach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Goleszów k. Ustronia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba zaczyna się o 14:00, a kończy o 10:00).

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: dwa noclegi w jednym z klimatycznych pokoi; dwa śniadania; voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w hotelowej restauracji, masaż klasyczny całego ciała dla dwojga oraz godzinną sesję w saunie. Na terenie obiektu organizowane są także koncerty, w których udział jest dodatkowo płatny na miejscu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.