JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Weekend Spa dla Dwojga | Zakopane (okolice)

Weekend Spa dla Dwojga | Zakopane (okolice)


Łapsze Niżne, Zakopane (okolice)
2 os.

2390 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2390 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukacie pomysłu na wspaniały odpoczynek? To był ciężki, pełny obowiązków tydzień? Zapraszamy na Weekend SPA dla Dwojga! Wypocznijcie w otoczeniu Tatr i cieszcie się wyjątkową atmosferą polskich gór! W ramach wyjazdu, skorzystacie z zabiegów, które pozwolą Wam na relaks i wyciszenie oraz zadbanie o urodę! Piękne widoki, cisza i spokój oraz nielimitowany dostęp do sauny parowej, siłowni, basenu solnego, sauny suchej oraz groty solnej...to będzie świetny wyjazd!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wyjazd na weekend SPA, dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
W skład prezentu wchodzi: 2 noclegi w dwuosobowym, designerskim pokoju, śniadania w formie bufetu w restauracji NoName, 2 kolacje a la carte w restauracji NoName, możliwość skorzystania z 2 dwóch masaży relaksacyjnych całego ciała, możliwość skorzystania z dwóch zabiegów światłoterapii na wybraną część ciała, butelka wykwintnego wina, kosz owoców oraz możliwość skorzystania z nieograniczonego dostępu do Medical Beauty Spa (Basen Solny, Siłownia, Sauna Parowa, Sauna Sucha, Grota Solna).

Ile trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15, zaś kończy o 12 dnia następnego.

Weekend Spa dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent ślubny

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla dwóch osób? Najlepiej, żeby gwarantował nieskrępowany wypoczynek? Weekend SPA dla Dwojga to wyśmienita okazja, aby zrelaksować się i odprężyć! Będzie doskonałym wyborem na Walentynki lub Dzień Kobiet! Świetnie sprawdzi się również jako upominek z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łapsze Niżne, Zakopane (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 12:00)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Doba hotelowa zaczyna się o 15:00 a kończy o 12:00. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia: 2 noclegi w komfortowym, designerskim pokoju, śniadania w formie bufetu w Restauracji NoName, 2 kolacje a la carte w Restauracji NoName, możliwość skorzystania z 2 masaży relaksacyjnych całego ciała, zabieg trwa 55 minut,* z 2 zabiegi światłoterapii na wybraną część ciała, z Butelki wykwintnego wina oraz kosza owoców i możliwość skorzystania z nieograniczonego dostępu do Medical&Beauty Spa (Basen Solny, Siłownia, Sauna Parowa, Sauna Sucha, Grota Solna) *masaże i zabiegi przypisane są do pakietu – są one do podziału na obydwie osoby, wedle upodobań.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.