Warsztaty z Wypiekania Pierników dla Dwojga | Toruń

0.0 0 Opinie

Warsztaty z Wypiekania Pierników dla Dwojga | Toruń


Toruń
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

30,00 zł

30,00 zł

O prezencie

Romantyczne miasto, które potrafi zachwycić swoim pięknem. Jego symbolem stały się pierniki, więc już wiadomo, że chodzi o Toruń. Przeżyjcie wspaniałą przygodę podczas Warsztatów z Wypiekania Dawnych Pierników dla Dwojga! Poznajcie historię piernikarstwa, przenosząc się do XVI-wiecznego warsztatu, w którym stworzycie swoje własne, unikalne i niepowtarzalne pierniki. Produkcja odbywa się zgodnie z tradycją - pierniki wypiekane są na drewnianych formach. Świetna zabawa, dużo uśmiechu, a na koniec degustacja własnoręcznie zrobionych pierników!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z wypiekania pierników, dla dwóch osób.
Ile czasu potrwa przeżycie?
Warsztaty potrwają około 60 minut.

W jakich godzinach odbywają się warsztaty?
Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście jest o godzinie 17:00.

Warsztaty z Wypiekania Dawnych Pierników dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent dla pary, prezent dla dziadków, prezent z okazji rocznicy

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent, który zapewni Twoim bliskim świetną zabawę? Warsztaty z Wypiekania Dawnych Pierników dla Dwojga to gwarancja samych pozytywnych wrażeń! Nauka robienia pierników doskonale sprawdzi się jako podarunek dla rodziców lub przyjaciół. Będzie świetnym upominkiem z okazji rocznicy lub urodzin! Podaruj bliskim piernikowe emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher pozwala na uczestniczenie w zajęciach grupowych i wypiec własny piernik. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście o godzinie 17:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piernikarnia Starotoruńska

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.