(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty "Nowa ja" | Łódź

0.0 0 Opinii

Warsztaty "Nowa ja" | Łódź


Łódź
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

989,00 zł

989,00 zł

O prezencie

Koniec. Czas na zmiany! Od czego rozpocząć przemianę samej siebie? Zapraszamy na profesjonalne Warsztaty “Nowa Ja” w Łodzi! Chcesz dobrze czuć się we własnym ciele, spokojnie patrzeć w lustro i wiedzieć, że jesteś piękna? Chcesz doskonale poznać siebie, stworzyć idealną szafę kapsułową i zawsze wiedzieć, w czym Ci do twarzy - niezależnie od sytuacji? Dzięki warsztatom zyskasz niezwykłą pewność siebie oraz zyskasz władzę nad swoją sylwetkę i wizerunkiem. Warsztat dzieli się na dwie części: żywieniową i stylistyczną. Warsztat pomoże Ci zdobyć konkretną wiedzę, którą łatwo wcielisz w życie. Jeżeli zdecydowałaś się na zmiany, to jesteś na najlepszej ku temu drodze. Zobacz, jak łatwo odzyskasz radość ze swojego wyglądu. Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w specjalnych, przygotowanych przez specjalistów, warsztatach “Nowa Ja”, pomagających kobietom w metamorfozie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej lub dwóch osób, więc spokojnie mogą skorzystać z niego przyjaciółki lub siostry.

Jak wyglądają takie warsztaty?
Warsztaty “Nowa Ja” podzielone są na dwie części: żywieniową i stylistyczną.

Podczas pierwszej, żywieniowej części warsztatów, głos zabierze ekspertka od zmiany nawyków żywieniowych. Dietetyczka, która sama zmieniła swój sposób myślenia o jedzeniu, a od ponad sześciu lat pomaga zmieniać się innym. Ta część przekona Cię, że jedząc intuicyjnie, można odżywiać się w sposób smaczny i korzystny dla zdrowia, wyglądu i samopoczucia.

Druga, stylistyczna część warsztatów, rozpocznie się od analizy kolorystycznej. Będzie to znakomity punkt wyjścia do dobrania odpowiednich: fasonu, koloru i rodzaju ubrań, najlepszych dla Twojej sylwetki. Tutaj odnajdziesz swój własny, unikalny styl, co zwiększy Twoje samozadowolenie. Ta część prowadzona jest przez doświadczoną kreatorkę wizerunku. Wreszcie poczujesz się piękna i zachwycająca.

Gdzie odbywają się warsztaty?
Warsztaty odbywają się w Łodzi, w urokliwej herbaciarni - Chatce Ech. Nie jest to miejsce przypadkowe - niepowtarzalne wnętrze, w którym prawie każdy mebel przeżywa swoje drugie życie, to symbolika metamorfozy. Podczas warsztatu przewidziany jest zdrowy poczęstunek oraz napoje (kawa, herbata, świeżo wyciskane soki oraz woda).

Czy zdobytą wiedzę otrzymam w jakimś folderze?
Tak, zostanie przygotowany specjalny folder, podsumowujący zdobyte na warsztacie informacje z konkretnymi wskazówkami. Dzięki temu łatwo będziesz mogła do nich wrócić.

Warsztaty “Nowa Ja” | Łódź sprawdzą się jako:
prezent dla kobiety, prezent dla koleżanki, prezent na urodziny

Szukasz niesamowitego prezentu dla żony? A może rozglądasz się za niezwykłym przeżyciem, które znakomicie sprawdzi się jako podarunek dla siostry? Warsztaty “Nowa Ja” w Łodzi to oryginalny prezent dla singielki, który pomoże w nietuzinkowej metamorfozie - żywieniowej i stylistycznej. Voucher na warsztaty, pozwalające na metamorfozę, to super prezent dla żony. Zobacz, jak łatwo spełnić marzenia bliskich osób, wybierając prezenty, gwarantujące emocje i zachwyt!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Do 5 godzin.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Po złożeniu rezerwacji osoby obdarowane otrzymają specjalną ankietę do wypełnienia przed planowana wizytą którą należy odesłać do wykonawcy. Realizacja prezentu jest możliwa od poniedziałku do czwartku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Chatka Ech

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje