Trening Snookera lub Bilarda z Mistrzem Polski | Poznań

1 2 3 4 5 (2)

Chcesz zacząć swoją przygodę z bilardem lub snookerem? A może zamierzasz popracować nad dotychczas zdobytymi umiejętnościami? Jeśli lubisz wyzwania i chcesz się zmierzyć z profesjonalnym graczem to Trening Snookera lub BiIarda z Mistrzem Polski to wyzwanie idealne dla Ciebie. Dzięki temu zgłębisz tajniki tej dziedziny sportu! Ta lekcja podniesie Twoje kwalifikację i przeniesie na wyższy poziom. Profesjonalny instruktor wprowadzi Cię w elitarny świat kolorowych bil! Słuchaj uważnie cennych wskazówek, a następnie wypróbuj ich w praktyce. Podczas gry poznasz nowe triki, które pomogą Ci w zmaganiach ze znajomymi! Daj się ponieść przygodzie i poznaj nowe hobby!

Prezent obejmuje:

  • 2 godziny indywidualnego treningu bilardu lub snookera,
  • Opiekę i instrukcję od mistrza polski,
  • Niesamowitą przygodę i zgłębienie wiedzy o bilardzie i snookerze.
 
Zastanawiasz się jaki podarować prezent na święta? Mamy świetną propozycję dla miłośników wszelkich aktywności! Poznaj Snooker lub Bilard to idealny pomysł na upominek dla chłopaka, taty czy brata, który lubi wyzwania. Podczas tej lekcji zdobędzie nowe doświadczenia, a przy okazji czeka go świetna zabawa. Trening z mistrzem polski w bilardzie to super podarunek, który uszczęśliwi nawet najbardziej wymagające osoby. Dodatkowo, nabyte umiejętności pozwolą z radością podejmować bilardowe wyzwania ze znajomymi. Ten voucher prezentowy pozwoli obdarowanemu przeżyć niezapomnianą przygodę.

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Podczas realizacji prezentu instruktor jest do wyłącznej dyspozycji.Opinie (3)

Piotr

Mile spędzony czas. Wiedza i doświadczenie jakie ma mistrz polski jest bezcenne. Nauka, która polegała na zwrócenie uwagi jakie błędy popełnia się w grze w bilard w połączeniu ze zwiedzaniem Poznania sprawiła, że to był bardzo udany weekend. Bardzo dziękuje i Pozdrawiam.

Mirek

Ciekawa lekcja snookera. Serdecznie polecam i dziękuję :)

Krzysztof

Bardzo fajnie i miło spędzony czas.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje