Szkolenie Off-Road | Opole

Nowość
0.0 0 Opinii

Szkolenie Off-Road | Opole


Opole
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,00 zł

1199,00 zł

O prezencie

Marzysz o poznaniu umiejętności off roadowych? Chciałbyś nauczyć się jeździć po bezdrożach? Zapraszamy na wyjątkowe Szkolenie OffRoad! Jednodniowe szkolenie skierowane jest do osób pragnących nabyć umiejętności niezbędne do skutecznego i bezpiecznego poruszania się samochodem w trudnym terenie. Opanujesz zasady działania oraz obsługi napędów i osprzętu w pojazdach 4x4. Poznasz również techniki jazdy, pozwalające na pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów, trawersów, brodów oraz nauczysz się jak, w sytuacjach pozornie beznadziejnych, można samemu wydostać się z opresji. Zostań profesjonalnym kierowcą offroadowym!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje szkolenie z jazdy offroadowej dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Szkolenie off roadowe potrwa około 6 godzin.

Jakim samochodem będzie odbywała się jazda?
Jazda odbywać się będzie offroadowym samochodem - Opel Frontera 4x4.

Z ilu części składa się szkolenie?
Nauka jazdy offroadowej składa się z:
- części teoretycznej (30-45 minut),
- części praktycznej (90-120 minut),
- części wyjazdowej (180-240 minut).

Szkolenie Offroad sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na Dzień Ojca, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Twój ukochany lubi motoryzację? Podaruj mu wspaniała, offroadową przygodę! Szkolenie Offroad to okazja, aby zdobyć praktyczne umiejętności, niezbędne do poruszania się w terenie! Przeżycie doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin! Będzie kapitalną przygodą zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Opole

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, którego nie boisz się pobrudzić

Czas trwania

6 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Organizator zapewnia opiekę doświadczonego instruktora. Na szkoleniu osoba obdarowana opanuje zasady działania oraz obsługi napędów i osprzętu w pojazdach 4x4, Opanuje również techniki jazdy pozwalające na pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów, trawersów, brodów oraz nauczy się jak w sytuacjach pozornie beznadziejnych można samemu wydostać się z opresji. Szkolenie obejmie część teoretyczno praktyczną z obsługi pojazdu i bezpieczeństwa ok 30-45min, Część praktyczną polegającą na powtarzaniu ćwiczeń przez kursanta ok 1,5-2h. Reszta czasu zostanie przeznaczona na zaaranżowaną wyprawę offroad, gdzie cały czas prowadzi obdarowany.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Robert Rostalski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.