Szkolenie Barmańskie I Stopnia | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinie

Szkolenie Barmańskie I Stopnia | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Od zawsze marzysz, by być barmanem na dancingu? A może lubisz gastronomię i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności związane z serwowaniem doskonałych drinków? Wybierz profesjonalne Szkolenie Barmańskie I Stopnia w Warszawie! Barmaństwo stało się zawodem, który wymaga wielu różnych umiejętności - od zdolności akrobatycznych i znajomości miksologii, przez towaroznawstwo i obsługę konsumenta, aż po psychologię sprzedaży. Dzięki szkoleniu poznasz nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktykę zawodu barmana. Zostań profesjonalistą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Szkolenie Barmańskie I Stopnia. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda program Szkolenia Barmańskiego I Stopnia?
Szkolenia odbywają się w odpowiednio wyposażonym lokalu i prowadzone są przez doświadczonych barmanów, a ich program obejmuje:

- Zarys technologii i towaroznawstwa napojów, stowarzyszenia barmańskie oraz etyka zawodu barmana (przegląd towaroznawczy wódek polskich i zagranicznych, whisky, ginu i rumu).

- Towaroznawstwo i technologia likierów, historia napojów mieszanych (historia cocktajli francuskich, angielskich i amerykańskich oraz historia Bloody Mary, Cuba Libre, Manhattanu, Margarity, Martiny i OldFashioned);

- Charakterystyka i fizjologia napojów mieszanych, schemat kojarzenia składników i nauka przygotowywania cocktajli na bazie wódki, whisky, ginu oraz rumu;

- Najsłynniejsze drinki - barów i mistrzów świata;

- Organizacja baru: typy, urządzenia, sprzęt meblowy, miary barowe i wykaz składników barowych;

- Podstawowe zasady sporządzania napojów gorących i ich mieszania, wygrzewanie szkła i sposoby na flambirowanie napojów, sposoby przyrządzania gorących napojów, na przykładzie: grog, krupnik, punch, mull, sangaree;

- Podstawowe zasady sporządzania napojów zimnych i ich mieszania, kolejność dodawania składników, niezbędny sprzęt - shakery, blender, szklanica barmańska;

- Technika miksowania cocktajli: podstawowe techniki, sposoby i metody;

- Technika miksowania cocktajli na bazie wódki, whisky, ginu, rumu i tequili;

- Dodatki uzupełniające oraz zamienniki używane w miksologii: modyfikatory (likiery, kremy), bonifikatory (bittersy).

Ile czasu trwa Szkolenie Barmańskie I Stopnia?
Kurs trwa 10 godzin i podzielony jest na dwa dni - po 5 godzin dziennie.

Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?
Tak, po ukończonym kursie otrzymasz certyfikat w języku polskim oraz angielskim wraz z świadectwem menowskim

Szkolenie Barmańskie I Stopnia | Warszawa to doskonały prezent dla przyszłego barmana lub kogoś, kto chciałby rozwinąć swoje barmańskie umiejętności. Jest to profesjonalny kurs barmański, który zapewnia uznany certyfikat i szereg kompetencji zawodowych. Wybierz praktyczny podarunek i spełnij marzenia bliskiej osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

10 godzin (2 dni po 5 godzin).

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Kurs Barmański I Stopnia jest profesjonalnym kursem, zapewniającym kwalifikacje zawodowe oraz certyfikat w języku polskim i angielskim z świadectwem menowskim. Kurs pozwala nabyć umiejętności w zakresie pracy barmana, a w tym obsługi klienta na wysokim poziomie, obsługi sprzętu barowego, przygotowywania drinków z gotowych receptur i według własnych przepisów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Edukacyjne Żelazna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.