JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Wrocław

Wrocław
2 os.

72 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Macie ochotę zaszaleć w nietypowy sposób? Nie szukajcie wyskokowej zabawy w klubach – znajdziecie ją wyłącznie na Szalonej Zabawie w Parku Trampolin dla Dwojga. Jeżeli chcecie wspólnie cieszyć się życiem, to zakochacie się w tej rozrywce od pierwszej minuty. Przez godzinę, możecie, brykać, fikać, koziołkować, spadać i wznosić się do woli. Po takiej porcji skakania promienny uśmiech na twarzy macie gwarantowany. Wyskoczcie na trampoliny!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów, specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak wygląda obiekt parku trampolin?

Jump Hall to pierwszy we Wrocławiu park trampolin. Na powierzchni ponad 1500 m2 do dyspozycji jest 6 różnych stref trampolin, atrakcje dla dzieci oraz bar; a także sale do parkouru, streetworkoutu i tańca na głowie.

Czy zabawa w parku trampolin jest bezpieczna?

Jak najbardziej, konstrukcje trampolin spełniają wszystkie normy UE. Ponadto, do Waszej dyspozycji są obecni w parku profesjonalni Instruktorzy.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin sprawdzi się jako:

prezent dla pary, prezent na święta dla dwojga, prezent na Walentynki.

Oryginalny prezent dla pary nie może być nudny. Kolacja, czy bilety do teatru to prezenty dla starszych osób – natomiast młodzi, którzy chcą korzystać z życia, będą zachwyceni jeśli dostaną podarunek w postaci Szalonej Zabawy w Parku Trampolin. Taki prezent dla dwojga zakochanych osób jest niemal spełnieniem marzeń.


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 h zabawy poprzedzona 10 minutową rozgrzewką

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły oglądać swoich bliskich podczas realizacji prezentu na ekranach telewizorów w strefie przeznaczonej do relaksu tuż obok kawiarni.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek to 3 lata. Dzieci między 3-13 roku życia mogą korzystać z obiektu tylko pod nadzorem opiekuna. Młodzież między 13-18 r.ż. musi dostarczyć podpisaną zgodę opiekuna. Opiekunowie z dziećmi między 3-7 r.ż., którzy nie będą korzystać z naszych atrakcji, wchodzą z dzieckiem na jednym bilecie. Najlepiej przyjść 15 min. wcześniej przed umówionym czasem realizacji. Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Warunkiem realizacji jest zapoznanie się i podpisanie regulaminu parku dostępnego na stronie https://jumphall.pl/dokumenty/ . Prosimy zabrać ze sobą dowód tożsamości.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (2)

Paweł

Łatwe w znalezieniu szybki kontakt, męcząca super zabawa, fajny wysiłek. Polecam

Beata

Zabawa w parku trampolin była świetna. To fenomenalny pomysł na prezent. Wszystko przebiegło bez żadnego problemu. Bardzo wygodna realizacja - wystarczy mieć ze sobą voucher prezentowy. Rezerwacja terminu także bezproblemowa, dzięki miłej załodze Jump Hall. Prezent godny polecenia.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.