JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Łódź

Łódź
2 os.

66 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie uprawiać sport we Dwoje? Jeżeli chcecie połączyć aktywność fizyczną i niezapomnianą zabawę, to Park Trampolin jest miejscem stworzonym właśnie dla Was. Tutaj będziecie mogli wyszaleć się do woli – ćwiczyć fikołki, salta oraz inne figury akrobatyczne, które przyjdą Wam do głowy. Żadne inne miejsce nie zagwarantuje Wam tylu pozytywnych emocji i nie dostarczy tak silnego zastrzyku endorfin. Spakujcie wygodne stroje i wybierzcie się na wyskokowy trening!

Co obejmuje prezent?

Rozgrzewkę, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Jak przygotować się do skakania?

Zabierz ze sobą przewiewne, wygodne ubranie sportowe. Na miejscu są szatnie z prysznicami, w których możesz się przebrać i wykąpać po skakaniu. Pamiętaj - skakanie z pełnym żołądkiem może być niekomfortowe.

Czy mogę robić salta?

Pierwsze salto zawsze musi zostać zrobione pod okiem trenera. Podejdź do któregoś i pokaż, co umiesz. Na pewno wybierze najodpowiedniejszy sposób i miejsce do ćwiczeń. Najlepszy na początek jest basen z gąbkami. Miękkie lądowanie to podstawa. Potem (jeśli trener pozwoli) można udać się na trampoliny i ćwiczyć dalej. Jeżeli jesteś regularnym skoczkiem i salto masz w małym palcu – szalej na całego! Pamiętaj jednak, że obok znajdują się inni uczestnicy - zachowaj ostrożność!

Czy są jakieś przeciwwskazania do skakania?

Owszem: ciąża, dyskopatia, choroby stawów skokowych i kolanowych, nadciśnienie tętnicze, endoprotezy, osteoporoza, otyłość, astma, zaburzenia równowagi.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, prezent na święta dla dwojga, prezent na Walentynki

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga to nie tylko prezent dla pary – świetnie się sprawdzi, jako ciekawy prezent na Dzień Dziecka. Wypad do takiego miejsca rodzica z pociechą, zagwarantuje dużo radości obojgu, ponieważ aktywne spędzony czas w towarzystwie bliskiej osoby, to podarunek, który nie kosztuje wiele, a sprawia najwięcej przyjemności.


Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (7)

Patryk Lewy

Sprawna obsługa, wszystko perfekcyjnie

Sebastian

Bardzo fajne przeżycie.

Adrian

Wszystko było OK.

Aleksandra Piechota

Fajne miejsce z pozytywna energia. Dobry pomysł na spędzenie czasu dla dziecka , ale nie brakuje tam też dorosłych. Można zrobić sobie fajny terenig, z wykorzystaniem tarpolin , piłek i ścianki wspinaczkowej, ale też po prostu się pobawić i wyszaleć . Saltos, to tętniące życiem miejsce. Na godzinę można zapomnieć o wszystkich sprawach życia codziennego, i bawić się w najlepsze..jak dziecko<3

Natalia

Świetna zabawa dla młodych jak i starszych!

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.