Spływ Kajakowy dla Przyjaciół | Łódź (okolice)

1 2 3 4 5 (0)
Łódź (okolice)
4 os.

319 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiacie dziką naturę oraz aktywny wypoczynek? Chcecie wybrać się poza miasto w doborowym towarzystwie? Spędźcie razem czas w otoczeniu malowniczej przyrody i wybierzcie się na spływ kajakowy w Ręcznie! Stawcie czoła przygodzie! Chwyćcie za wiosła i wyruszcie na podbój Pilicy. Nie ma nic lepszego niż obcowanie z naturą w słoneczny dzień. Poczujcie radość z tej chwili!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: wypożyczenie kajaków (kajaki dwuosobowe) z wiosłami i kapokami, transport z wypożyczalni kajaków na miejsce spływu, odbiór z mety, miejsce postojowe na samochód.

Jaka jest trasa spływu?

Trasa spływu: Przedbórz-Łęg Ręczyński (16-kilometrowy spływ rzeką Pilicą).

Czy trasa spływu jest wymagająca?

Pilica jest rzeką łatwą i przyjemną do płynięcia.

Czy potrzebna jest umiejętność pływania?

W obsadzie kajakowej jedna osoba musi umieć pływać, aby w razie czego mogła pomóc swojemu towarzyszowi. 

Spływ Kajakowy dla Przyjaciół sprawdzi się jako:

prezent dla grup, prezent na urodziny, prezent na święta

Chcesz znaleźć ciekawy prezent dla Twojej ekipy? Spływ Kajakowy dla Przyjaciół to strzał w dziesiątkę! Jest to fajny prezent dla osób, które lubią spędzać weekend poza miastem. Ten oryginalny voucher na prezent możesz podarować na święta, na urodziny lub inną wyjątkową okazję. Zakończ dalsze poszukiwania i wręcz niezwykły prezent już dziś!


Miejsce realizacji

Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 5 h

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla 4 osób. Dzieci mogą wziąć udział w realizacji prezentu pod opieką osób dorosłych (minimalny wiek: 3 lata). Jedna osoba z grupy musi być pełnoletnia. Przed startem odbywa się odprawa oraz krótkie szkolenie. Spływy odbywają się siedem dni w tygodniu, w sezonie od maja do września. Wymagana rezerwacja terminu z min. 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

 


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.