Skok ze Spadochronem dla Dwojga | Włocławek

1 2 3 4 5 (12)
Włocławek
2 os.

1199 zł 1400 zł -14%

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie oderwać się od ziemi i poczuć wiatr we włosach? Oboje uwielbiacie adrenalinę? Skok ze Spadochronem dla Dwojga to niepowtarzalna okazja przeżycia niezapomnianych wrażeń, których dostarczy Wam ta podniebna przygoda. Zabawę zaczniecie od krótkiego wstępu teoretycznego. Dla Waszego bezpieczeństwa sam skok odbywać się będzie w tandemie z instruktorem. Wzlećcie ku chmurom, przygotujcie się do skoku i przygotujcie się na nieziemskie doświadczenia! Olbrzymia dawka adrenaliny i niepowtarzalne emocje gwarantowane. Dajcie sobie szansę na cudowne chwile w nieograniczonej przestrzeni. Kto wie? Może w ten sposób odkryjecie nową, wspólną pasję?

 

Informacje o skoku:

  • Jednoczesny skok obdarowanych w tandemie,
  • Skoki odbywają się w Kruszynie pod Włocławkiem,
  • Skok odbywa się z wysokości 4000 m,
  • Maksymalna waga uczestnika to 110 kg,
  • Minimalny wiek osoby obdarowanej to 16 lat,
  • Minimalny wzrost to 130 cm.

Skok ze Spadochronem dla Dwojga to ekstremalny prezent dla osób kochających adrenalinę i poszukujących niezapomnianych wrażeń. To nie tylko potężne emocje, lecz także bezcenne wspomnienia! To nasz przepis na pomysłowy i romantyczny prezent dla pary. Nie ma osoby, która przejdzie obojętnie obok takiego podarunku! Taka dawka adrenaliny to cudowny prezent dla każdego kto chce wyruszyć na niezapomnianą przygodę. Własnie dlatego skoki spadochronowe to super prezenty na ślub, walentynki lub rocznicę. Emocje i świetna zabawa gwarantowane!


Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Skok ze spadochronem odbywa się na spadochronie tandemowym z profesjonalnym instruktorem. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem skoku.Opinie (5)

Danuta

Super przeżycie, każdemu będę polecać, naprawdę wyjątkowy prezent

Sara S

Bardzo profesjonalnie, przeżycie niesamowite, ekipa przesympatyczna! Polecam wszystkim gorąco!

kacper

Mega

Agata

Miła atmosfera, doświadczona i bardzo wyrozumiała dla pierwszaków kadra. Miejsce idealne do skoku ! Polecam :)

Paulina

Skok spadochronowy był jednym z piękniejszych przeżyć w moim życiu, będę polecać każdemu, nigdy tego nie zapomnę! To był pierwszy raz, ale na 100% nie ostatni :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.