Skok na Bungee dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Kraków, Trójmiasto, Zakopane
2 os.

279 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteście amatorami ekstremalnych przeżyć? Skok na Bungee to jedna z tych rzeczy, którą każdy wielbiciel adrenaliny musi zrobić przynajmniej raz w swoim życiu! Stańcie na wysokości, by stawić czoło swoim wszystkim lękom i przeżyć niesamowitą przygodę! Trzy, dwa, jeden... BUNGEE! Poczujcie, jak krew płynie szybciej! Nim dotrze do Was, co właśnie się wydarzyło, będziecie już wisieć do góry nogami! Ten skok da Wam poczucie, że od teraz świat należy właśnie do Was!

Z jakiej wysokości odbywają się skoki?

Skoki odbywają się z wysokości 90 metrów.

Kto nie może skakać na bungee?

Odradza się skakania osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub bioder.

Czy wiesz, że...

Pierwsze skoki na bungee oddawali rdzenni mieszkańcy wysp Pentecost na Pacyfiku. W ten sposób lokalni mężczyźni udowadniali swoją męskość oraz by zapewnić urodzaj swojemu plemieniu.

Skok na bungee sprawdzi się jako:

Prezent dla Dwojga, Prezent dla Pary, Prezent dla Fanów Adrenaliny

Poszukujesz prezent dla Pary, która kocha kolekcjonować mocne wrażenia? Ekstremalny prezent Skok na Bungee dla Dwojga to idealny podarunek dla amatorów adrenaliny. Podaruj swoim bliskim przeżycie, które na długo pozostanie w ich pamięci oraz wywoła szeroki uśmiech na ich twarzy! Bungee jumping to niezapomniane przeżycie oraz nietuzinkowy prezent na urodziny.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Według lokalizacji
Według liczby uczestników
Wyniki: 3
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Kraków, Trójmiasto, Zakopane

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwujcie sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent sezonowy w Trójmieście i Krakowie. Zakopane - realizacja cały rok.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 16 roku życia wymagana zgoda opiekuna i obecność podczas skoku. Uczestnicy zobowiązany są podpisać oświadczenie, iż ogólna kondycja psychofizyczna pozwala im na wykonanie skoku. Wymagane jest stosowanie się do regulaminu skoków, który każdy z uczestników otrzyma. Minimalna waga uczestnika 45 kg.  Możliwość dokupienia zdjęć oraz filmu bezpośrednio u wykonawcy. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności