Rytuał Śródziemnomorski | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

250 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy zdarza Ci się czasem marzyć, by choć na chwilę zwolnić bieg, oderwać się od przyziemnych spraw i po prostu się zrelaksować? Pozwól się sobą zaopiekować doświadczonym specjalistom i wybierz się na Rytuał Śródziemnomorski. Nastrojowy klimat, jaki stworzy blask zapachowych świec to dopiero początek. Odżywczy peeling oczyści Twoją skórę oraz przygotuje ją na odżywczą dawkę dobroczynnych składników, jakie znajdują się w specjalnych olejkach. Podczas, gdy Ty będziesz się rozkoszować bogactwem aromatów, olejki wnikną głęboko w Twoją skórę, pozostawiając ją gładką, elastyczną i pełną blasku. Zasmakuj regenerująco – oczyszczającej herbaty i ciesz się swoją chwilą wytchnienia!

Prezent obejmuje:

  • Peeling oczyszczający,
  • Masaż ciała,
  • Oczyszczająco – regenerującą herbatę,
  • Zapewnienie nastrojowego klimatu.

Wciąż szukasz odpowiedzi na pytanie, jaki prezent ucieszy najbardziej wymagającą osobę? Rytuał Śródziemnomorski to prezent specjalnie stworzony dla osób, które uwielbiają luksus. To nie tylko masaż z peelingiem – ten rytuał to uczta dla ciała i zmysłów. Podaruj Ten wymarzony upominek dla kobiety bliskiej Twemu sercu – dla mamy, babci, siostry, żony czy przyjaciółki i zamień jej marzenia na wspomnienia!


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia piersią.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.