Romantyczny Masaż dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa, Katowice, Kielce, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Łódź, Rzeszów
2 os.

269 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wspólne chwile relaksu


Chcecie wspólnie spędzić miło czas? Romantyczny Masaż dla Dwojga to doskonała forma spędzenia czasu z bliską osobą. Nastrojowe wnętrze SPA, zapewniające intymną atmosferę, dwie profesjonalne masażystki, a wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki i lampce musującego wina. To przeżycie nie tylko dla Waszych ciał, lecz także dusz! Zostawcie za sobą codzienny stres i cieszcie się odprężającym masażem i swoim towarzystwem. Ta przygoda z pewnością zbliży Was do siebie jeszcze bardziej!

Prezent obejmuje:

  • Równoczesny masaż dla dwóch osób,
  • Poczęstunek musującym winem,
  • Jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Nie masz pomysłu na romantyczny prezent dla pary? Podaruj przeżycie i miłe wspomnienia! Romantyczny Masaż dla Dwojga to pomysłowy prezent dla rodziców, zakochanych czy też znajomej pary. Taki nietuzinkowy upominek z pewnością ucieszy nawet najbardziej wybrednych. To także ekskluzywny prezent na rocznicę, walentynki czy też gwiazdkę! Ten ciekawy podarunek nie tylko pozwoli im wspólnie spędzić czas, lecz także zbliży ich do siebie jeszcze bardziej! Potrzebujesz więcej inspiracji lub gotowych pomysłów? Sprawdź nasze super prezenty!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Wyniki: 10
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Katowice, Kielce, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Łódź, Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Romantyczny Masaż dla Dwojga odbywa się w nastrojowej sali z muzyką. Obie osoby masowane są równocześnie. Serwowane jest wino musujące. Na miejscu otrzymacie jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje