Romantyczna Kolacja dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (15)
Poznań
2 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Subtelne oświetlenie, nastrojowa muzyka, oraz czas tylko dla siebie. Specjalnie przygotowana kolacja w restauracji  to wspaniała okazja, by cieszyć się romantycznym wieczorem z bliską osobą. Wyśmienite wino i wyborne jedzenie przygotowane przez kucharzy sprawi, że tę kolację wszyscy zapamiętają na długo. Podaruj bliskim ten oryginalny prezent, który sprawi, że jeszcze bardziej się do siebie zbliżą.

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Informacje dodatkowe

Podczas kolacji serwowane będą przystawki, dania główne oraz desery, wybierane ze specjalnie przygotowanego menu, a także specjalnie dobrane wino. Elegancki ubiór nie jest wymagany. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Opinie (5)

Krzysztof

Świetny prezent, kolacja najwyższych lotów, wspaniała obsługa i atmosfera.

Bartek i Kasia

Klimatyczna restauracja, w ktorej mozna smacznie zjesc, bardzo fajna obsługa. Polecamy

Mateusz

Polecam wszystkim ten prezent. Kolacja była wyjątkowa. Niezapomniane przeżycie. Jedzenie pyszne, a obsługa bardzo miła. Lokal śliczny, panował świetny nastrój. Gorąco polecam.

Joanna

Realizacja przeżycia odbyła się bez przeszkód. Obsługa restauracji, w której realizowaliśmy voucher była na bardzo wysokim poziomie.

Agata

Byłam na kolacji w Hotelu Włoskim, w Poznaniu. Serdecznie polecam miejsce. Pyszna kuchnia, dodatkowo kwota do wykorzystania w prezencie pozwala na naprawdę wyśmienitą ucztę!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.