Romantyczna Kolacja dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Trójmiasto, Kielce, Wrocław, Bielsko-Biała, Toruń, Bydgoszcz
2 os.

299 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Specjalne okazje wymagają unikatowej oprawy. Jeżeli chcecie świętować ważne wydarzenie, lub po prostu cieszyć się wspólnym czasem we dwoje, to Romantyczna Kolacja dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. Subtelne oświetlenie, nastrojowa muzyka i eleganckie wnętrze pomogą Wam zapomnieć o całym świecie. Wyborne jedzenie przygotowane przez najlepszych kucharzy za chwilę trafi na Wasz stół. W kieliszkach już czeka specjalnie dobrane do potraw wino. Delikatny półmrok rozjaśniony blaskiem świec z pewnością doda odrobinę magii do tego posiłku. Rozkoszujcie się chwilą, cudownym jedzeniem, a przede wszystkim własnym towarzystwem. Gotowi na prawdziwą ucztę dla podniebienia?

Menu obejmuje:

  • Przystawki, dania główne oraz desery, wybierane ze specjalnie przygotowanego menu,
  • Wino specjalnie dobrane do potraw.

Potrzebny Ci jest pomysł na walentynki? Nie wiesz jaki prezent na rocznicę podarować bliskiej Ci osobie? Podaruj przeżycie i cudowne wspomnienia! To pomysłowy prezent dla męża, żony, pary oraz rodziców - ta kolacja spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Życie to przygoda - nie warto tracić czasu na kolejną parę skarpetek. Idź z duchem czasu i podaruj pakiet na prezent. Sprawdź nasz katalog marzeń i zobacz prawdziwą moc prezentów.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Wyniki: 12
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Trójmiasto, Kielce, Wrocław, Bielsko-Biała, Toruń, Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Podczas kolacji serwowane będą przystawki, dania główne oraz desery, wybierane ze specjalnie przygotowanego menu, a także specjalnie dobrane wino. Elegancki ubiór nie jest wymagany. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje