Rejs Motorówką ze Sternikiem

1 2 3 4 5 (2)
Wrocław
1-5 os.

349 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukacie ekstremalnych emocji we Wrocławiu? Na pokładzie jachtu motorowego na pewno nie będziecie się nudzić. Doświadczony sternik zabierze Was w oszałamiającą przejażdżkę. 50-cio konny silnik Hondy zapewnia prędkość maksymalną 27 węzłów! Nie zabraknie szybkiej jazdy, skoków przez falę i solidnej dawki adrenaliny. Drugą część rejsu stanowi zwiedzanie najpiękniejszych miejsc Wrocławia z pokładu łodzi. Przekonajcie się, jak wygląda jedno z najstarszych polskich miast podziwiane podczas spokojnej żeglugi. Gotowi na mocne emocje i piękne widoki? Motorówka, instruktor i niecodzienna panorama czekają na Was!

Prezent obejmuje:

  • Wynajem jachtu motorowego wraz z intruktorem oraz paliwo,
  • Ekstremalnie szybką przejażdżkę,
  • Zwiedzanie szlakiem wodnym najpiękniejszych zakątków Wrocławia.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Rejs Motorówką ze sternikiem to genialny upominek dla każdego, kto pragnie przeżyć przygodę i wprowadzić powiew świeżości do swojego życia. To nie tylko pomysłowy prezent dla przyjaciół, lecz przede wszystkim trwałe wspomnienia, dobra zabawa i szansa na odnalezienie nowej pasji. Taki nietuzinkowy upominek z pewnością zrobi wrażenie na każdym. Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i wybierz super prezenty dla swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie i kurtka przeciwwiatrowa.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje wynajem motorówki, realizację programu przez doświadczonego sternika oraz paliwo. Trasa rejsu: Przystań HOW Rancho na Grobli - Wyspa Opatowicka - Most Grunwaldzki – Katedra - Uniwersytet Wrocławski - Wyspa Słodowa (proponowana trasa).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.