Rajdowa Szkoła Impreza STI | Wrocław (okolice)

1 2 3 4 5 (0)
Krzywa
1 os.

599 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz jeździć samochodem? Chcesz być jeszcze lepszym kierowcą? Usiądź za kierownicą Subaru Imprezy STI i sprawdź, czy nadajesz się na kierowcę rajdowego. Podczas kursu dowiesz się między innymi jak dobierać najlepszą linię pokonywania zakrętów. To właśnie tutaj można stracić najwięcej prędkości lub stracić panowanie nad autem. Dowiesz się także jak zachowuje się auto w slalomie i w zakrętach przy uślizgu tylnej osi. Poznasz także prawdziwą moc napędu na cztery koła z elektroniczną kontrolą dyferencjału DCCD. Następnie doświadczony instruktor podsumuje Twoje postępy i powie Ci, jak sobie radzić z najczęściej popełnianymi błędami. Subaru Impreza, profesjonalny kierowca oraz motoryzacyjna przygoda czekają na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Wykład teoretyczny trwający 15-20 minut,
  • Cześć praktyczna trwająca 45-60 minut,
  • Końcowe omówienie postępów i błędów uczestnika trwające 15 minut.

Nie masz pomysłu na niecodzienny prezent?To fajny prezent dla mężczyzny, który chce byś lepszym kierowcą. To także ciekawy prezent dla kobiety, która chce rozwijać swoją motoryzacyjną pasję. Podaruj bliskiej osobie voucher na prezent i ciesz się jej radością. Szukasz innego samochodu? Jazda Ferrari, Lamborghini i Mitsubishi są na wyciągnięcie dłoni!


Miejsce realizacji

Krzywa

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Do realizacji przeżycia wymagane jest prawo jazdy kategorii B. Ostateczne terminy jazdy są uzależnione od terminarza toru wyścigowego. Warunkiem realizacji prezentu jest akceptacja regulaminu WYKONAWCY, znajdujący się na stronie na http://jazdasubaru.pl/regulamin. Realizacja możliwa od marca do listopada podczas specjalnie organizowanych eventów.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.