JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda z Polo | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda z Polo | Warszawa

Warszawa
1 os.

550 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

POLO - Gra Królów i Królowa Gier. Czy wiesz, że w Polo grali Aleksander Macedoński, Winston Churchill i większość koronowanych głów i możnych tego świata? Aby poczuć wyjątkowy dreszcz emocji związany z Polo wystarczy ... chcieć. Odwiedź klub, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów w ciągu trzech godzin poczujesz co to znaczy dosiadać doskonale ułożonych koni, dających możliwość czystych trafień w galopie. Pierwsza godzina - na koń! Druga godzina - stick and ball, czyli odbijanie piłki z konia. Trzecia godzina - stałe elementy gry i wreszcie ... gramy!

Pomysł na prezent to nie lada wyzwanie! Dobrym rozwiązanie będzie kupno vouchera na prezent Przygoda z Polo. To super upominek dla kogoś kto lubi aktywnie spędzać czas. Z pewnością będzie to podarunek, którego nie można szybko zapomnieć. Ten upominek świetnie sprawdzi się jako prezent na walentynki!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Na realizację zalecamy ubranie sportowe, ewentualne posiadane elementy ekwipunku jeździeckiego są wskazane, ale nie są niezbędne.

Czas trwania

Prezent Przygoda z Polo trwa 3 godziny. Pierwsza godzina poświęcona jest nauce jazdy konnej, następnie wprowadzenie do gry w polo (odbijanie piłki z konia), trzecia godzina poświęcona jest już samej grze.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Przygoda z Polo dostępna dla uczestników od 15 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu. Osoby podejrzewające u siebie uczulenie (alergie) na kontakt ze zwierzętami (pot koński) lub pyłki traw (siano) proszone są o poinformowanie o tym instruktora – umożliwi to ograniczenie kontaktu z alergenami.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1792
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Paweł

Bardzo fajnie przeprowadzona nauka, bardzo dobre podejście, Polecam wszystkim!!

Janka

Prezent i pomysł bardzo udany! Wszystko przygotowane bardzo profesjonalnie, wspaniała zabawa, emocje. Nic dodać, nic ująć. Tylko następnego dnia "zakwasy " :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.