Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Parku Linowym dla Rodziny (2+1) | Katowice

0.0 0 Opinii

Przygoda w Parku Linowym dla Rodziny (2+1) | Katowice


Katowice
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Wreszcie nadszedł wolny dzień, który chcecie spędzić całą rodziną? Szukacie rozrywki, która pogodzi Wasze dziecko i Was? Zapraszamy na niezwykłą aktywność, do miejsca, w którym każdy znajdzie atrakcje w sam raz dla siebie. Przygoda w Parku Linowym dla Rodziny (2+1) w Katowicach to nie tylko mnóstwo dobrej zabawy, ale także ciekawy sposób treningu i aktywności na świeżym powietrzu. W ramach przeżycia możecie przejść trasę o średnim poziomie trudności (sugerowana dla rodziców) oraz łatwą (sugerowana dla dziecka). Jedno jest pewne - czeka na Was solidna dawka śmiechu i niezwykły rodzaj treningu! Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wstęp do parku linowego, dla dwóch dorosłych osób oraz jednego dziecka.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 2 godziny.

Co mamy zapewnione w ramach przeżycia?
W ramach przygody w parku linowym, możecie przejść 2x trasę czerwoną (średni poziom trudności - dedykowana rodzicom) oraz 1x trasę zieloną (łatwy poziom trudności - przeznaczona dla dzieci).

Jak należy się przygotować do przeżycia?
Zabawa w parku linowym w Katowicach będzie udana, jeśli ubierzecie się wygodnie. Ważne, aby strój nie krępował Waszych ruchów. Organizator zapewnia uprząż i szkolenie z zasad bezpieczeństwa - obowiązkowe przed wejściem na teren parku linowego.

Przygoda w Parku Linowym dla Rodziny (2+1) | Katowice sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent na Dzień Dziecka, prezent na Dzień Chłopaka

Ciekawe przeżycie na Śląsku, z którego może skorzystać trzyosobowa rodzina? Tani upominek, który dostarcza niezapomnianych wrażeń? Przygoda w Parku Linowym dla Rodziny (2+1) w Katowicach to ciekawe przeżycie, które idealnie sprawdzi się jako podarunek dla znajomych lub przyjaciół. Voucher do parku linowego to oryginalny pomysł na prezent dla rodzin z dzieckiem, które lubią aktywność i dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Podaruj emocje i niezwykłą przygodę!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwóch osób dorosłych i jednego dziecka. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia dwukrotne przejście trasy czerwonej (średniej) i jedno przejście trasy zielonej (łatwej) Organizator sugeruje trasę średnią dla rodziców a trasę łatwą dla dziecka. Organizator zapewnia uprząż i szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Warunkiem wejścia na trasy jest pozytywne zakończenie szkolenia z zasad bezpieczeństwa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Trzy Maupy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje