JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przejażdżka Monster Buggy | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przejażdżka Monster Buggy | Warszawa

Warszawa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz się dowiedzieć na czym polega ekstremalna jazda? Zasiądź w pojeździe Monster Buggy i przeżyj przygodę swojego życia. Ten pojazd potrafi docierać tam, gdzie żadna inna maszyna nie byłaby w stanie dotrzeć. Specjalnie przygotowany tor, usłany ogromną ilością przeszkód, tylko z pozoru wydaje się nie do pokonania. Monster Buggy potrafi wjeżdżać na zbocza, które nawet dla człowieka byłby wyzwaniem. Przygotuj się na potężną dawkę ekstremalnych doświadczeń!

Co kryje się pod hasłem Monster Buggy?
To ogromny pojazd na wzór pustynnego buggy - 4,5 metra długości, 2,2 metra wysokości i koła o średnicy 1 metra. Monster Buggy posiada silnik V10 o pojemności blisko 7L i mocy około 400 KM, a to wszystko w połączeniu z doskonałym zawieszeniem i ultra lekką konstrukcją nadwozia.

Gdzie odbywa się przejazd?
Jazda odbywa się na specjalnie do tego przygotowanym torze o powierzchni 15 000 m2. Na torze znajdziemy liczne nasypy, przeszkody, nawroty, doły itp.

Czy zabawa jest bezpieczna?
Jazda Monster Buggy to zdecydowanie prezent ekstremalny, ale pojazdem kieruje doświadczony instruktor, który dobierze poziom ekstremalności przejazdu do oczekiwań osoby obdarowanej. Ponadto monster buggy to solidna stalowa klatka oraz fotele z 4- punktowymi pasami bezpieczeństwa.

Nie łatwo jest wybrać wymarzony prezent urodzinowy – taki, który obdarowana osoba zapamięta na wiele lat. Jednak przy odrobinie dobrej woli jest to możliwe. Przejażdżka Monster Buggy to ekstremalny prezent dla każdego, który zarówno mężczyznom, jak i kobietom, niezależnie od ich wieku, zapewni fantastyczne przeżycia – które będą chcieli pamiętać bardzo długo.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jazdę w fotelu pasażera pojazdem Monster Buggy. Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym torze o powierzchni 15 000 m2. Pojazd prowadzi doświadczony instruktor. Dodatkowe informacje: Minimalny wiek: 4 lata. Minimalny wzrost: 100 cm. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego oraz pisemna zgoda na realizację przeżycia. Osoba obdarowana zabezpieczona jest 4 punktowymi pasami bezpieczeństwa. Wykonawca zapewnia również kask. Warunkiem odbycia przejażdżki jest konieczność przeczytania, akceptacji i podpisania przed jazdą regulaminu.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 836
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.