Poprowadź Amerykański Klasyk | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinii

Poprowadź Amerykański Klasyk | Warszawa


Warszawa
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1875,00 zł

1875,00 zł

O prezencie

Jedni lubią szum deszczu, inni śpiew ptaków, a Ty… warkot silnika? Masz okazję poznać niezwykłe modele samochodów, które śmiało można określać jako legendy motoryzacji. Zapraszamy na niezwykłą, motoryzacyjną podróż do lat 60 i 70 XX wieku. Czeka na Ciebie Jazda Amerykańskim Klasykiem. Najpierw wybierzesz się do garażu, który śmiało możemy określić rajem dla miłośników motoryzacji. Na miejscu będzie czekał na Ciebie specjalista od amerykańskich samochodów, który oprowadzi Cię po niezwykłym miejscu i pokaże Ci wszystkie dostępne modele. Spokojnie je ocenisz i porównasz (do każdego z nich możesz wsiąść), a osoba, która będzie Cię oprowadzać, opowie krótką historię każdego z aut. Wybierz swój samochód marzeń i udaj się nim w niezwykłą podróż, podczas której wszyscy będą się za Tobą oglądać. Najpierw 10 km jako pasażer, następnie 30 km jako kierowca. Możesz zabrać ze sobą dwójkę przyjaciół, którzy będą Ci towarzyszyć podczas tej niezapomnianej przygody. Potężne silniki i niezwykła elegancja sprawiają, że jazdę tym super autem zapamiętasz już na zawsze! Baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie garażu, w którym znajdują się amerykańskie samochody (m.in. Mustang, Charger, Camaro, Corvette) i przejażdżkę wybranym modelem. Prezent przeznaczony jest dla jednej, dwóch lub trzech osób.

Czy samodzielnie poprowadzę auto?
Tak, będziesz kierowcą legendy motoryzacji

Ile czasu potrwa przygoda?
Sama jazda potrwa ok. 60 minut, ale zarezerwuj przynajmniej dodatkowe 30 minut na zwiedzanie innych aut.

Ile kilometrów liczy trasa?
Najpierw 10 kilometrów jazdy jako pasażer, następnie 30 kilometrów jazdy jako kierowca.

Jazda Amerykańskim Klasykiem sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent świąteczny, prezent na urodziny

Potrzebujesz naprawdę super prezentu, który spełni marzenia niemal każdego mężczyzny? Musi być to niezwykłe wydarzenie, które go zachwyci? Nieważne czy podarunek będzie dla brata, czy też dla teścia - Jazda Amerykańskim Klasykiem to niezwykła przygoda, o której z pewnością nie sposób zapomnieć. Zwiedzanie garażu pełnego legend motoryzacji oraz własnoręczne poprowadzenie jednego z modeli super aut to gwarancja zachwytu i idealny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu lub okrągłych urodzin. Voucher na jazdę luksusowym samochodem w Warszawie to świetna zabawa i zawsze trafiony upominek. Wybierz niezwykłe emocje dla faceta i ciesz się jego szczęściem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

60-90 minut.

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące i dwie z nich mogą udać się na przejażdżkę na tylnej kanapie. Organizator zapewnia 10 km jazdy na fotelu pasażera wybranym samochodem i 30 km prowadzenia auta. Organizator zapewnia sobie prawo do zmiany samochodu z przyczyn niezależnych od siebie. Obecna lista samochodów na stronie partnera: www.dzienzklasykiem.pl. Dokładny adres organizatora jest podawany w momencie potwierdzenia terminu realizacji przeżycia. Wykonawca prezentu może odwołać rezerwację 24h wcześniej, jeśli będzie padał deszcz lub warunki pogodowe nie pozwolą na zapewnienie pełnej satysfakcji z realizacji Vouchera.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Inwestuj w Klasyka

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.