Ekstremalna Przejażdżka dla Dwojga z Góry Żar | Bielsko-Biała

0.0 0 Opinie

Ekstremalna Przejażdżka dla Dwojga z Góry Żar | Bielsko-Biała


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiacie aktywny wypoczynek połączony z dużą dawką adrenaliny? Chcecie przeżyć ciekawą przygodę, odkrywając górski klimat na nowo? To skorzystajcie z niego również w sezonie letnim i przeżyjcie Ekstremalną Przejażdżkę dla Dwojga z Góry Żar! Czeka Was emocjonująca, pełna niespodziewanych zwrotów akcji jazda nietypowymi maszynami od wierzchołka szczytu do podnóża góry. Spróbujcie drift trike'a, czyli trójkołowca zaprojektowanego specjalnie tak, aby tracić swoją przyczepność do powierzchni w tylnej części, a następnie zmierzcie się z monsterroller! Ta ogromna, górska hulajnoga potrafi znacznie więcej niż jej tradycyjna wersja. Zostańcie królami driftu!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Najpierw wspólnie wjedziecie kolejką na szczyt góry Żar, a następnie zjedziecie z niego dwoma pojazdami. Macie aż trzy próby zjazdu Drift Trike’iem i Monsterrollrem dla każdego z osobna. Czeka Was szalona zabawa!

Jak długie są poszczególne zjazdy?
Drif Trike’iem pokonacie trasę mierzącą aż 5,6 km długości, a jeden zjazd zajmie Wam 30 minut. W przypadku Monsterrollera macie do wyboru dwie trasy: jedną asfaltową o długości 5,6 km, a drugą stokową o długości 1,6 km. To będzie prawdziwe wyzwanie dla Was!

Czy wiesz, że…
Monstereoller to potężna, górska hulajnoga, ważąca 12 kg (przeznaczona dla dzieci) i 18 kg (dla dorosłych), a sport ten przyjął się doskonale na wielu europejskich górskich stokach m.in. w Austrii, Niemiec, Szwajcarii, Francji, Słowenii, Słowacji?

Ekstremalna Przejażdżka dla Dwojga z Góry Żar | Bielsko-Biała sprawdzi się jako pomysł na niezapomniany Dzień Dziecka. Adrenalina, masa zabawy i radości, z pewnością taki upominek ich zaskoczy i dostarczy wielu wrażeń!  Pozwól swoim bliskim się wyszaleć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Macie aż trzy próby zjazdu Drift Trike’iem i Monsterrollrem dla każdego z Was. Wykonawca udostępnia kask, ochraniacze oraz rękawiczki. Dodatkowo na miejscu płatny wjazd kolejką na Górę Żar.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Monsterroller Team

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.