Profesjonalna Pielęgnacja Włosów | Bydgoszcz

1 2 3 4 5 (0)
Bydgoszcz
1 os.

129,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zdrowe, mocne i lśniące włosy są jednym z podstawowych wyznaczników urody. Dlatego, tak ważna jest umiejętność odpowiedniej ich pielęgnacji. Dzięki pomocy doświadczonych fryzjerów Twoja fryzura zyska więcej blasku i stanie się bardziej olśniewająca - piękne włosy dodadzą Ci też pewności siebie. Profesjonalna Pielęgnacja Włosów to zabieg, wskazany dla wszystkich osób, które rozumieją jak ważny jest nienaganny wygląd. Niech włosy staną się Twoją wizytówką!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje dobó spersonalizowanej pielęgancji w zaleności od rodzaju włosów, Hair SPA, mycie oraz masaż głowy, stylizację włosów. Usługę wykonuje stylista lub mistrz stylista.

Jak przebiega realizacja? 

Osoba obdarowana po krótkim wywiadzie na temat kondycji włosów podda się zabiegom mającym na celu poprawę ich jakości oraz gęstości.

Profesjonalna Pielęgnacja Włosów sprawdzi sie jako: 

prezent dla ukochanej, prezent dla mamy, prezent na Dzień Kobiet.

Wyjątkowy prezent powinien być przede wszystkim dobrany zgodnie z potrzebami osoby, której jest dedykowany. Profesjonalna Pielęgnacja włosów to oryginalny prezent na Dzień Matki, który przypadnie do gustu zdecydowanej większości pań. Taki upominek, sprawdzi się również jako prezent dla żony, czy dziewczyny.


Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dobó spersonalizowanej pielęgancji w zaleności od rodzaju włosów, Hair SPA, mycie oraz masaż głowy, stylizację włosów. Usługę wykonuje stylista lub mistrz stylista.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.