Poznaj Taniec | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Poznaj Taniec | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

200,00 zł

200,00 zł

O prezencie

Taniec to Twoja pasja? Step up i Dirty Dancing to filmy, które oglądałeś mnóstwo razy? Skorzystaj z Poznaj Taniec! Poczuj się niczym Freddie Mercury i zostań gwiazdą tanecznych parkietów! Doświadczony instruktor przeprowadzi Cię przez świat tańca i pozwoli zdobyć pewność siebie podczas tańca! Pokochaj taniec i baw się dobrze podczas tej czarującej, jedynej w swoim rodzaju przygodzie! Wskakuj na parkiet!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje karnet imienny, ważny przez 30 dni od pierwszego wejścia, na łącznie 12 wejść po 90 min każe (max 3 wejścia w tygodniu), dla jednej osoby.

Jakie style tańca są do wyboru?
Możemy wybrać: dancehall, hip hop, high heels, video clip dance, house dance, shuffle dance, latino solo, samba solo, popping, taniec współczesny, akrobatyka.

Czy wiesz, że…
Walc jest tańcem, którego forma i charakter kształtowały się przez długi okres czasu. Początków tego tańca można doszukać się już w XIV wieku, wywodzi się z tańców ludów południowych Niemiec. Swój rozwój zawdzięcza głównie Austrii, gdzie tańce ludowe cieszyły się szczególną popularnością.

Poznaj Taniec sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent świąteczny.

Szukasz prezentu, którego zalety doceni każdy, niezależnie od wieku czy płci? Poznaj Taniec to okazja, aby spełnić marzenia o nauce tańca i zostać królem parkietu! Doskonale sprawdzi się jako podarunek dla niego lub dla niej! Jest to prezent na każdą pogodę, więc śmiało możemy zastosować go jako upominek świąteczny bądź urodzinowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

12 wejść po 90 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Karnet imienny ważny przez 30 dni od pierwszego wejścia łądnie 12 wejść po 90 min (max 3 wejścia w tygodniu).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Tańca Siemanko

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.