Poznaj Taniec | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Poznaj Taniec | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

200,00 zł

200,00 zł

O prezencie

Taniec to Twoja pasja? Step up i Dirty Dancing to filmy, które oglądałeś mnóstwo razy? Skorzystaj z Poznaj Taniec! Poczuj się niczym Freddie Mercury i zostań gwiazdą tanecznych parkietów! Doświadczony instruktor przeprowadzi Cię przez świat tańca i pozwoli zdobyć pewność siebie podczas tańca! Pokochaj taniec i baw się dobrze podczas tej czarującej, jedynej w swoim rodzaju przygodzie! Wskakuj na parkiet!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje karnet imienny, ważny przez 30 dni od pierwszego wejścia, na łącznie 12 wejść po 90 min każe (max 3 wejścia w tygodniu), dla jednej osoby.

Jakie style tańca są do wyboru?
Możemy wybrać: dancehall, hip hop, high heels, video clip dance, house dance, shuffle dance, latino solo, samba solo, popping, taniec współczesny, akrobatyka.

Czy wiesz, że…
Walc jest tańcem, którego forma i charakter kształtowały się przez długi okres czasu. Początków tego tańca można doszukać się już w XIV wieku, wywodzi się z tańców ludów południowych Niemiec. Swój rozwój zawdzięcza głównie Austrii, gdzie tańce ludowe cieszyły się szczególną popularnością.

Poznaj Taniec sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent świąteczny.

Szukasz prezentu, którego zalety doceni każdy, niezależnie od wieku czy płci? Poznaj Taniec to okazja, aby spełnić marzenia o nauce tańca i zostać królem parkietu! Doskonale sprawdzi się jako podarunek dla niego lub dla niej! Jest to prezent na każdą pogodę, więc śmiało możemy zastosować go jako upominek świąteczny bądź urodzinowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

12 wejść po 90 min

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Karnet imienny ważny przez 30 dni od pierwszego wejścia łądnie 12 wejść po 90 min (max 3 wejścia w tygodniu).0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.