Poznaj Świat Alkoholi | Poznań

1 2 3 4 5 (2)
Poznań
1 os.

495 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy pijesz alkohol świadomie i z pasją? Większość osób niestety tego nie robi, ponieważ nie wiedzą, że takie spożywanie sprawia dużo więcej radości. Stoisz przed wspaniałą możliwością odbycia kursu, który wprowadzi Cię w fascynujący świat mocnych alkoholi. Dowiesz się jak są produkowane, co decyduje o ich walorach i wartości, oraz nauczysz się ich degustacji, a także profesjonalnej analizy smaku, zapachu, koloru. Przekonaj się, jak fascynujące potrafią być błahe z pozoru zagadnienia. Poznaj Świat Alkoholi!

Co obejmuje prezent?

Kurs wiedzy o alkoholach mocnych to cykl pięciu spotkań wykładowych, połączonych z degustacją różnych rodzajów alkoholi wysokoprocentowych. Szkolenie obejmuje wykłady teoretyczne, degustacje oraz konsultacje, które umożliwiają zadawanie prowadzącemu pytań, bezpośrednio związanych z tematyką prowadzonych szkoleń.

Ile trwa degustacja?

Degustacja składa się pięciu spotkań poświęconych tematom: wstęp do whisky słodowej, produkcja whisky słodowej, whisky amerykańska, koniak oraz wódka. Każda z degustacji pojedynczych degustacji trwa 1,5-2h.

Jakie alkohole będą testowane?

Podczas kursu obdarowany będzie miał okazję spróbować specjalnie wyselekcjonowanych whisky, whiskey, koniaków oraz wódki. W trakcie każdej degustacji zostanie podane minimum pięć różnych alkoholi mocnych, pozwalających uczestnikom kursu na dokonanie ich analizy z równoczesną możliwością porównania ich.

Poznaj Świat Alkoholi sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent dla męża, prezent na urodziny

Voucher na prezent Poznaj Świat Alkoholi, to wartościowa propozycja na upominek dla każdego kto pragnie żyć – a więc również pić – świadomie. Cykl pięciu spotkań dla wielu okaże się fascynującą przygodą. Podarunek ten, może się sprawdzić jako pomysł na prezent dla taty, na przykład z okazji urodzin. Będzie jednak odpowiedni dla wszystkich osób powyżej osiemnastego roku życia – zarówno młodych, jak i dojrzalszych.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Cykl 5 spotkań, czas trwania jednego spotkania około 2 godzinny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Degustacja składa się pięciu spotkań poświęconych: wstęp do whisky słodowej, produkcja whisky słodowej, whisky amerykańska, koniak oraz wódka. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.