Poznaj Strzelanie | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (3)
Warszawa, Poznań (okolice), Trójmiasto i inne lokalizacje na terenie kraju.
1 os.

99,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zimna stal pistoletu, pewne pociągnięcie za cyngiel, huk i dym z lufy. Poczuj moc ostrej amunicji. Sprawdź swoje siły na profesjonalnej strzelnicy. Instruktor przeprowadzi Cię przez zasady bezpieczeństwa i pokaże jak strzelać, by trafić w sam środek tarczy. Następnie oddasz 50 strzałów z ostrej amunicji pistoletem o kalibrze 5,6 mm. Poznaj świat broni palnej i sprawdź swoje siły na profesjonalnej strzelnicy.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje broń, tarcze, 50 naboi, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora.

Z jakiej broni oddaje się strzały?

Strzelanie odbywa się z pistoletu o kalibrze 5,6 mm.

Jaki jest minimalny wiek uczesnika?

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji.

Poznaj Strzelanie sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, podarunek na Dzień Ojca, prezent na urodziny

Nie masz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Nie wiesz jaki podarunek sprawi mu największą radość? Podaruj przeżycie i cudowne wspomnienia. Z doświadczenia wiemy, że podarunki w tej formie to najbardziej pomysłowe i ciekawe prezenty. Poznaj Strzelanie to świetny prezent dla męża, taty, syna, brata, chłopaka lub narzeczonego czy po prostu dla niego. Ten niebanalny upominek z pewnością ucieszy każdego mężczyznę niezależnie od wieku! To fajny prezent na urodziny, Dzień Chłopaka, mikołajki lub gwiazdkę. Jeżeli dalej poszukujesz inspiracji, to zobacz nasz katalog marzeń i wybierz super prezent z naszej oferty.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Sortuj wyniki: 14
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań (okolice), Trójmiasto i inne lokalizacje na terenie kraju.

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia tarcze, opiekę instruktora, broń oraz 50 naboi o kalibrze 5,6 mm. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów. W niektórych lokalizacjach prezent realizowany jest w grupach. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.