Poznaj Strzelanie | Lublin (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Świdnik
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzyłeś kiedyś, by wziąć do ręki jedne z najbardziej klasycznych broni na świecie? Poczuć się jak bohaterowie oglądanych filmów akcji i samu spróbować swoich sił dzierżąc w dłoni urządzenie tak kuszące swoją mocą, ale i niebezpieczne? Zanurz się w fascynujący świat broni palnej i sprawdź swoje zdolności strzeleckie na profesjonalnej strzelnicy! Na pierwszy ogień pójdzie broń krótka, ale jak pójdzie Ci z prawdziwym karabinem? Przekonasz się już niebawem! Cel, pal!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje do wyboru: 50 strzałóżw  z broni o kalibrze 5,6 mm lub 15 strzałów z pistoletu CZ 75 o kalibrze 5,6 mm, 5 strzałów z pistoletu glock17 9mm i 5 strzałów z karabinu AK47.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.

Poznaj Strzelanie sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla męża, prezent dla taty

Szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka, zafascynowanego militariami? A może prezent na urodziny dla bliskiej osoby sprawia Ci kłopot, ale wiesz, że to jest ktoś, kto zawsze chciał spróbować swoich sił na profesjonalnej strzelnicy? Poznaj Strzelanie sprawdzi się idealnie jako prezent dla każdego, kto chciałby poczuć emocje związane ze strzelectwem. To wyjątkowy prezent, którego nie sposób zapomnieć!

 


Miejsce realizacji

Świdnik

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 1 z 2 pakietów strzeleckich, do wyboru: pakiet 1: 50 naboi kaliber 5,6 mm lub pakiet 2:15 strzałów z pistoletu CZ 75 o kalibrze 5,6 mm, 5 strzałów z pistoletu glock 17 9 mm i 5 strzałów z karabinu ak47. Na miejscu zapewnione są: tarcze, opieka instruktora, broń oraz naboje. Klienci muszą posiadać ze sobą dowody osobiste. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.Opinie (2)

Fab

Realizacja wzorowa. Pan Adam jest prawdziwym profesjonalistą z pasją, który potrafi wytłumaczyć jak bezpiecznie i mądrze korzystać z broni, a także może opowiedzieć wiele ciekawostek związanych ze strzelectwem. Cieszę się że trafiłem na tak kompetentną osobę przy moim pierwszym kontakcie z bronią. Zdecydowanie taka forma spędzania czasu może wciągnąć :). Polecam

Agnieszka

Profesjonalnie.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.