Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Lublin

1 2 3 4 5 (1)
Lublin (okolice)
2 os.

179 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wystrzałowy prezent dla dwojga!

Poznajcie podstawy strzelectwa w profesjonalnej strzelnicy, gdzie instruktor nauczy Was trafiać zawsze w dziesiątkę. W ciągu kilku minut nawet początkujący zaczną czuć się pewnie z pistoletem w dłoni, oddając strzały do czarno-białej tarczy. Chcesz poczuć dreszczyk emocji powiązany bezpośrednio z uczuciem zwolnienia spustu i delikatnym "kopnięciem" broni? Niezapomniane wrażenie rywalizacji w strzelaniu z ostrej amunicji. Kto trafi w 10-tkę? Przekonajcie się już teraz. Podarujcie bliskim prezent podnoszący poziom adrenaliny.


Miejsce realizacji

Lublin (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Osoby obdarowane będą mogły oddać po 15 strzałów z rewolweru o kalibrze 5,6mm, 5 strzałów z pistoletu glock 17 9mm i 5 strzałów z karabinu ak47. Na miejscu zapewnione są: tarcze, opieka instruktora, broń oraz naboje. Klienci muszą posiadać ze sobą dowody osobiste. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności